روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نیکون دوربین سوپرزوم Coolpix P1000 را با بزرگ‌نمایی 125x معرفی کرد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نیکون دوربین سوپرزوم Coolpix P1000 را با بزرگ‌نمایی 125x معرفی کرد

اگر از عکاسان حرفه ای بپرسید معمولاً به شما خواهند گفت که بهترین نوع زوم، زوم کردن با پاهایتان است. (به سوژه نزدیک شوید.) با این حال گاهی شرایط امکان این کار را از شما خواهند گرفت و بهترین راه استفاده از دوربین های سوپرزوم و یا لنز های غول پیکر است. دوربین عکاسی Coolpix P1000 نیکون یک دوربین نسبتاً کامپکت با بیشتری میزان بزرگ نمایی با لنز ۲۴-۳۰۰۰ میلی متری خود یعنی ۱۲۵ برابر است.دوربین P1000 درواقع جانشین P900 محسوب می شود که بزرگ نمایی ۸۳ برابری داشت. لنز P1000 البته دیافراگم حداکثری f/8 (در مقابل f/6.5 در P900) را داراست اما این بهایی است که باید جهت چنین بزرگ نمایی فوق العاده ای بپردازید. به هر حال برای چنین فاصله کانونی به یک سه پایه هم نیاز دارید. لنز هر دو دوربین با دیافراگم f/2.8 شروع شده و سنسور آن ها نیز ۱۶ مگاپیکسلی و با اندازه ۲.۳/۱ اینچ است.در همین خصوص.. سونی دوربین سوپرزوم سایبرشات HX350 را با بزرگنمایی 50 برابر… ۵ دی, ۱۳۹۵ سونی دوربین سوپرزوم Cyber-Shot RX10 III را با زوم بیشتر و… ۱۱ فروردین, ۱۳۹۵این دوربین بیشتر برای سناریوهایی مثل عکاسی از طبیعت یا آسمان است و می توان با آن به تماشای پرندگان و عکاسی از آن ها نیز پرداخت. P1000 قابلیت فیلم برداری با وضوح 4K و نرخ 30fps را داشته و از یک منظره یاب الکترونیکی OLED بهره می گیرد. این دوربین از عکاسی خام RAW نیز پشتیبانی کرده و می تواند به وسیله بلوتوث و فناوری SnapBridge نیکون تصاویر را انتقال دهد. وزن این دوربین ۱.۴ کیلوگرم اعلام شده و به این ترتیب حمل آن آسان نخواهد بود.قیمت دوربین Coolpix P1000 نیکومن ۹۹۹ دلار اعلام شده است که برای یک سوپرزوم مبلغ زیادی ست با این حال این بیشتری بزرگنمایی در دوربین های هم رده محسوب می شود. نیکون این دوربین را شهریورماه روانه بازار خواهد کرد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان نیکون دوربین سوپرزوم Coolpix P1000 را با بزرگ‌نمایی 125x معرفی کرد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نیکون دوربین سوپرزوم Coolpix P1000 را با بزرگ‌نمایی 125x معرفی کرد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون