روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اندروید پی احتمالاً Pistachio Ice Cream یا بستنی پسته‌ای نام خواهد گرفت از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اندروید پی احتمالاً Pistachio Ice Cream یا بستنی پسته‌ای نام خواهد گرفت

با وجود این که نسخه نهم اندروید موسوم به اندروید P چند ماه پیش رونمایی شده اما گوگل تا عرضه نسخه نهایی نام کامل آن را اعلام نخواهد کرد. پیش از این حدس می زدیم که نام این نسخه اندروید بستنی یخی یا Popsicle باشد اما شایعه جدیدی از لهستان نام بستنی پسته ای را مطرح کرده است. ظاهراً بخش پشتیبانی هواوی سهواً نام تجاری اندروید پی را در مکاتبه با یکی از مشتریان خود فاش کرده است. این مشتری در مورد ارتقای گوشی پی ۹ لایت مینی به اندروید ۸.۰ اوریو پرسیده بود و هواوی در پاسخ به اندروید پسته یا Pistachio اشاره کرده است.در همین خصوص.. آیا والپیپر جدید گوگل نام نسخه بعدی اندروید را فاش کرده اند؟ ۲۵ فروردین, ۱۳۹۷با این حال به گزارش بلومبرگ نام نسخه جدید اندروید را بستنی پسته ای یا Pistachio Ice Cream پیش بینی کرده است. به این ترتیب به نظر می رسد اندروید ۹ نامی مشابه اندروید ۴.۰ یا اندروید بستنی ساندویچی (Ice Cream Sandwitch) را خواهد داشت؛ هرچند که شاید گوگل در نهایت به واژه پسته یا Pistachio قناعت کند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان اندروید پی احتمالاً Pistachio Ice Cream یا بستنی پسته‌ای نام خواهد گرفت از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اندروید پی احتمالاً Pistachio Ice Cream یا بستنی پسته‌ای نام خواهد گرفت از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون