روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اپ‌نت: خروپف خود را ضبط کنید! SnoreLab : Record Your Snoring از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اپ‌نت: خروپف خود را ضبط کنید! SnoreLab : Record Your Snoring

اگر از جمله افرادی هستید که در طول شب خروپف می کنند حتما تا کنون روش های بسیاری را هم برای درمان آن امتحان کرده اید چراکه این امر برای اطرافیان انسان می تواند بسیار آزاردهنده باشد. این روش ها شاید در برخی موارد بسیار موثر بوده و یا برعکس تاثیری نداشته باشند. برای این که بتوانید متوجه شوید که کدام روش در شما تاثیر بهتری ایجاد کرده است بازهم تکنولوژی به کمکتان آمده و با طراحی یک اپلیکیشن ساده اما دقیق به شما نشان می دهد که در هر شب چه میزان خروپف کرده و سپس این شب ها را باهم مقایسه می نماید تا بتوانید تشخیص دهید کدام روش برایتان کارآمدتر بوده است.به طور کلی تمام مراحل خوابتان را برایتان به ثبت می رساند از جمله این که حتی نوشیدن الکل قبل از خواب چه تاثیری بر روی کیفیت خواب شما گذاشته است را نیز برایتان نمایش می دهد. می توانید با استفاده از الگوریتم هایی که اپ در اختیارتان قرار می دهد راجب تاثیر روش های درمانی تان تصمیمات بهتری بگیرید. در نهایت می توانید فایل صوتی موردنظر را ذخیره نموده و یا برای شخصی دیگر مثل پزشکتان ارسال کنید. در قسمت هایی از این اپ توصیه هایی برای درمان و یا کاهش خروپف برایتان قرار داده شده است که با مراجعه به آن ها نیز می توانید اطلاعات مفیدی کسب نمایید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان اپ‌نت: خروپف خود را ضبط کنید! SnoreLab : Record Your Snoring از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اپ‌نت: خروپف خود را ضبط کنید! SnoreLab : Record Your Snoring از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون