روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اینستاگرام استیکر پرسش و پاسخ را به استوری اضافه کرد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اینستاگرام استیکر پرسش و پاسخ را به استوری اضافه کرد

اینستاگرام در ماه اکتبر قابلیت نظرسنجی را به این شبکه اجتماعی افزود تا کاربران به امکانات بیشتری دسترسی داشته باشند. در ادامه همین رویه نیز روز گذشته استیکر پرسش و پاسخ به قسمت استوری اضافه شده که از این طریق می توان با کاربران پیچ خود در ارتباط باشید.بر این اساس زین پس علاوه بر امکان ایجاد نظرسنجی، گردانندگان پیچ ها می توانند با استفاده از استیکر پرسش و پاسخ با دنبال کنندگان صفحه در ارتباط باشند. در حقیقت این یک شیوه تعامل جدید میان افراد است که تصویر یا ویدئویی برای اشتراک گذاری ندارند. البته همانند قابلیت نظرسنجی، پاسخ به سؤالات مطرح شده هم اختیاری است.در همین خصوص.. اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت پرسیدن سوال در استوری است ۱۱ تیر, ۱۳۹۷ اپلیکیشن اینستاگرام لایت با حجم کم برای گوشی های اندرویدی… ۷ تیر, ۱۳۹۷استیکر پرسش و پاسخ همچنان با سوایپ کردن صفحه به سمت بالا در قسمت آپلود یا ثبت عکس یا ویدئو قابل دسترس است. پس از انتخاب می توان سوال را تایپ کرد و رنگ متن یا باکس آن را هم تغییر داد. توجه داشته باشید که پاسخ دنبال کنندگان به سوال در همان بخش استوری قابل مشاهده است، با این حال مشاهده شده که در برخی مواقع پاسخ ها به صورت دایرکت دریافت می شود؛ احتمالا این مشکل به زودی برطرف خواهد شد.فرد همچنین می تواند بررسی کند که چه کسانی به سؤالات وی پاسخ داده اند و این پاسخ ها برای ملاحظه عموم قابل رؤیت خواهد بود. نکته قابل توجه آن که نام کاربری افرادی که به سوال پاسخ داده اند صرفاً برای فرد ارسال کننده استوری قابل مشاهده است. استیکر پرسش و پاسخ اینستاگرام از امروز برای کاربران اندروید و iOS قابل دسترس خواهد بود.

مطلب با عنوان اینستاگرام استیکر پرسش و پاسخ را به استوری اضافه کرد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اینستاگرام استیکر پرسش و پاسخ را به استوری اضافه کرد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون