روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پنج دلیل برای این‌که گوشی‌های میت 10 را در جشنواره تابستانه هواوی بخرید از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پنج دلیل برای این‌که گوشی‌های میت 10 را در جشنواره تابستانه هواوی بخرید

گوشی های میت 10 هواوی سال گذشته به بازار عرضه شدند اما به لطف قابلیت های سخت افزاری و نرم افزاری خوب هنوز هم شانه به شانه پرچم داران اندرویدی محسوب می شوند و شاید حالا زمان خوبی برای خرید آن ها باشد. در ادامه به برخی مزایای خرید گوشی های میت 10 و میت 10 پرو هواوی اشاره می کنیم.۱. قیمت مناسببا وجود این که قیمت پرچم دارانی مثل گلکسی اس ۹ و آیفون 10 بالاتر از ۵ میلیون تومان است می توانید میت 10 را با قیمت حدودی 3 میلیون و میت 10 پرو را با قیمت حدودی ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان از بازار خریداری کنید. به این ترتیب با این که سخت افزار و نرم افزار یک پرچم دار را دریافت می کنید در عوض پول کمتری می پردازید.۲. هوش مصنوعیگوشی های میت 10 را می توان اولین گوشی های با تمرکز واقعی روی هوش مصنوعی دانست. این دو گوشی به لطف واحد پردازش عصبی اختصاصی در تراشه Kirin 970 می توانند عملیات هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی را سریع تر از رقبا انجام داده و به این ترتیب به مرور زمان نه تنها کند نشده بلکه سریع تر شوند.میت 10 و میت 10 پرو از هوش مصنوعی در دوربین برای تشخیص سوژه ها، در رابط کاربری برای اجرای سریع تر اپلیکیشن ها و در بخش باتری برای کاهش مصرف انرژی و افزایش دوام شارژ استفاده می کنند.۳. دوربین دوگانه لایکادوربین دوگانه در گوشی های میت 10 تنها برای یک کاربرد خاص مثل زوم یا تصاویر پرتره در نظر گرفته نشده و چندین قابلیت خوب را به گوشی اضافه می کنند. سنسور دوم 20 مگاپیکسلی مونوکروم این دوربین ها نه تنها امکان ثبت تصاویر سیاه وسفید واقعی را فراهم می کنند بلکه به کنتراست و جزئیات تصاویر رنگی نیز کمک می کنند. علاوه بر این قابلیت عکاسی پرتره و بزرگ نمایی با حداقل افت کیفیت نیز از دیگر مزایای دوربین دوگانه میت 10 و میت 10 پرو است.علاوه بر این تنظیمات دستی دوربین در این دو گوشی بسیار متنوع بوده و هواوی اخیراً قابلیت لرزش گیر هوش مصنوعی را نیز برای گرفتن تصاویر عالی در شب بدون نیاز به سه پایه در به روزرسانی جدیدی اضافه کرده است.۴. دوام شارژ عالییکی از معایب پرچم داران دوام شارژ نه چندان خوب آن هاست. در استفاده و آزمایش های ما گوشی های میت 10 هواوی به لطف باتری بزرگ ۴۰۰۰ میلی آمپرساعتی و همچنین هوش مصنوعی دوام شارژ بهتری نسبت به گلکسی اس ۹ پلاس، آیفون ۱۰ و ال جی وی ۳۰ دارند. همچنین فناوری سوپرشارژ هواوی نیز شاید بعد از Dash Charge در وان پلاس، سریع ترین فناوری شارژ سریع و از ایمن ترین آن ها باشد.۵. فرصت شرکت در جشنواره تابستان پرستاره هواویبا خرید میت 10 و میت 10 پرو شانس خود را همچنین در جشنواره تابستانی هواوی آزمایش خواهید کرد. به این ترتیب شاید با خرید میت ۱۰ بتوانید یک پی ۲۰ پرو نیز برنده شوید که پرچم دار بی نظیر هواوی با سه دوربین و طراحی جدید محسوب می شود.

مطلب با عنوان پنج دلیل برای این‌که گوشی‌های میت 10 را در جشنواره تابستانه هواوی بخرید از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پنج دلیل برای این‌که گوشی‌های میت 10 را در جشنواره تابستانه هواوی بخرید از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون