روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گلکسی اس 10 پلاس به دروبین سلفی دوگانه مجهز خواهد بود از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گلکسی اس 10 پلاس به دروبین سلفی دوگانه مجهز خواهد بود

تا رونمایی گلکسی های اس 10 سامسونگ هنوز زمان زیادی باقی مانده است اما گفته می شود سامسونگ سخت در تلاش است تا نسخه گلکسی اس 10 پلاس به یکی از بهترین گوشی های این خانواده تبدیل شود و به همین منظور در این گوشی شاهد حضور دوبین سلفی دوگانه نیز خواهیم بود.در حال حاضر شایع شده است سامسونگ برای خانواده گلکسی اس 10 سه عضو را در نظر گرفته است که اولین گوشی با نام گلکسی اس 10 لایت معرفی خواهد شد، این گوشی که در حال حاضر با نام رمز Beyond 0 شناسایی می شود صفحه نمایشی 5.8 اینچی دارد که برخلاف انتظار خمیده طراحی نشده است، این صفحه نمایش طبق روال همیشگی از فناوری سوپر امولد بهره گرفته است و اسکن اثر انگشت را در کنار این گوشی شاهد خواهیم بود. دوربین گلکسی اس 10 نیز از نوع دوگانه با یک سنسور 12 مگاپیکسلی واید و یک سنسور 12 مگاپیکسلی تله خواهد بود. سامسونگ برای سلفی این گوشی یک سنسور دوربین را در نظر گرفته است.در همین خصوص.. گلکسی اس 10 و گلکسی ایکس تا پایان سال جاری معرفی خواهند شد ۱۵ تیر, ۱۳۹۷ گلکسی اس 10 در یک نسخه با دوربین سه گانه عرضه خواهد شد ۵ تیر, ۱۳۹۷گوشی بعدی خانواده گلکسی اس 10 سامسونگ را در بازار با نام تجاری گلکسی اس 10 خواهیم شناخت این گوشی نیز با نام رمز Beyond 1 شناخته می شود و از صفحه نمایش 6.2 اینچی از نوع خمیده با فناوری سوپرامولد بهره گرفته است. در زیر این صفحه نمایش اسکن اثرانگشت خودنمایی می کند. دوربین سه گانه با سنسورهای 12 مگاپیکسل واید، 12 پیکسل تله و 16 مگاپیکسل با فوکوس 120 درجه سوپر واید را می توان از دیگر مشخصه های این گوشی دانست. این گوشی از یک سنسور دوربین در قسمت سلفی کمک گرفته است.و اما آخرین و صد البته بهترین گوشی خانواده گلکسی اس 10 را با نام گلکسی اس 10 پلاس خواهیم شناخت. این گل سر سبد پرچمداران آینده سامسونگ در حال حاضر با نام رمز Beyond 2 ناسخته می شود و یک صفحه نمایش 6.44 اینچی از نوع خمیده با فناوری سوپرامولد را در آن شاهد خواهیم بود.حسگر اسکن اثر انگشت نیز در زیر این صفحه نمایش خودنمایی خواهد کرد. دوربین سه گانه با ترکیب سنسورهای 12 مگاپیکسل واید، 12 مگاپیکسل تله و 16 مگاپیکسل با فوکوس ثابت 120 درجه سوپر واید را می توان از ویژگی های جدید این گوشی نام برد. در کنار این موارد در این گوشی با دوربین سلفی دوگانه نیز در قسمت جلو سر و کار خواهیم داشت.در حال حاضر اطلاعات بیشتری از نحوه عملکرد دوربین دوگانه سلفی این گوشی به بیرون درز پیدا نکرده است اما از قرار معلوم با ترکیبی همانند چیزی که در گلکسی A8 مدل 2018 دیده ایم که از یک دوربین 16 مگاپیکسلی و 8 مگاپیکسلی کمک گرفته بود را در گلکسی اس 10 پلاس شاهد باشیم.

مطلب با عنوان گلکسی اس 10 پلاس به دروبین سلفی دوگانه مجهز خواهد بود از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گلکسی اس 10 پلاس به دروبین سلفی دوگانه مجهز خواهد بود از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون