روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان خرید پرینتر از ایران اچ پی، نصب رایگان از آچارباز از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

خرید پرینتر از ایران اچ پی، نصب رایگان از آچارباز

شرکت آچارباز که در زمینه خدمات و اعزام سرویسکار به محل، برای تعمیرات ماشین‌های اداری، شارژ کارتریج، تعمیرات لپ‌تاپ و کامپیوترهای رومیزی و... فعالیت می‌کند، در زمینه نصب رایگان پرینترها و اسکنرهای تحت ضمانت فالنیک (ایران اچ پی) با این شرکت همکاری می‌کند.

در همین راستا لیبل‌های ویژه‌ای بر روی جعبه دستگاه‌ها (در محل برش پلمپ دستگاه) نصب شده است که شما مشتریان عزیز می‌توانید برچسب امنیتی روی لیبل را تراشیده و با ارائه شماره سریال زیر آن از این امکان بهره‌مند شوید.

لازم به ذکر است که این امکان در حال حاضر برای مشتریان شهر تهران امکان‍پذیر است.

شما مشتریان گرامی می‌توانید از دو روش زیر، از این سرویس استفاده کنید:

1- ثبت درخواست در سایت WWW.A4Baz.Com
2- ثبت درخواست به صورت تلفنی تماس با شماره 88835675-021

گفتنیست که پس از ثبت درخواست در سایت آچارباز، با شما تماس گرفته شده و هماهنگی های لازم با شما انجام خواهد شد.

شرکت فالنیک (ایران اچ پی) با همکاری شرکت آچارباز، اقدام به نصب رایگان کلیه پرینترها و اسکنرهای تحت ضمانت و گارانتی فالنیک کرده است.شرکت آچارباز که در زمینه خدمات و اعزام سرویسکار به محل، برای تعمیرات ماشین های اداری، شارژ کارتریج، تعمیرات لپ تاپ و کامپیوترهای رومیزی و… فعالیت می کند، در زمینه نصب رایگان پرینترها و اسکنرهای تحت ضمانت فالنیک (ایران اچ پی) با این شرکت همکاری می کند.در همین راستا لیبل های ویژه ای بر روی جعبه دستگاه ها (در محل برش پلمپ دستگاه) نصب شده است که شما مشتریان عزیز می توانید برچسب امنیتی روی لیبل را تراشیده و با ارائه شماره سریال زیر آن از این امکان بهره مند شوید.لازم به ذکر است که این امکان در حال حاضر برای مشتریان شهر تهران امکان‍پذیر است.شما مشتریان گرامی می توانید از دو روش زیر، از این سرویس استفاده کنید:1- ثبت درخواست در سایت WWW.A4Baz.Com2- ثبت درخواست به صورت تلفنی تماس با شماره 88835675-021 گفتنیست که پس از ثبت درخواست در سایت آچارباز، با شما تماس گرفته شده و هماهنگی های لازم با شما انجام خواهد شد. آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بله3خیرخرید پرینتر از ایران اچ پی، نصب رایگان از آچاربازبه این مطلب امتیاز دهید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان خرید پرینتر از ایران اچ پی، نصب رایگان از آچارباز از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان خرید پرینتر از ایران اچ پی، نصب رایگان از آچارباز از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون