روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان فالنیک ( ایران اچ پی) از سرویس جدید خود به نام آچارباز رونمایی کرد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

فالنیک ( ایران اچ پی) از سرویس جدید خود به نام آچارباز رونمایی کرد

غلامحسین بشیرنژاد، مدیرعامل شرکت فالنیک (ایران اچ پی) در رابطه با راه‌اندازی سرویس آچارباز گفت:
" هرکسی در خانه یا محل کار خود حتما با مواردی برخورد داشته که نیازمند یک سرویسکار برای تعمیر دستگاه‌های خود بوده است. در این زمینه همانطور که از سال گذشته در نمایشگاه الکامپ برنامه‌ریزی و اعلام کرده بودیم، با توجه به تجربه چندین ساله‌ی فالنیک در زمینه خدمات، در حال راه‌اندازی سرویسی بوده‌ایم که بتواند این نیاز مهم بازار را به طور گسترده مرتفع کند. از طرفی فالنیک، با دریافت تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان از سازمان صنعت، معدن و تجارت و سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در اسفند سال 95 رسالت بزرگی برای ارائه خدماتی برتر در این زمینه برای خود قائل است."

به گفته مدیر عامل فالنیک، سرویس آچارباز در فاز اول کار خود در تهران شروع به کار کرده است که در ادامه در سراسر ایران، برای درخواست‌دهندگان خدمات، تعمیرکاران و سرویسکاران متخصص اعزام می‌کند. همچنین مهم‌ترین قابلیت فنی این سامانه، ساختاری است که برای آموزش و انتخاب سرویسکاران و سپس نظارت بر کار آنها توسط فالنیک تهیه شده است. چرا که سیاست آچارباز اعزام کارشناس متخصص است و نه دلالی خدمات. آچارباز بعد از اتمام خدمت، از مشتریان خود نظرسنجی کرده و نسبت به آن پاسخگو خواهد بود. این جریانی است که بدلیل هزینه‌های پرسنلی بالا در بسیاری از اپلیکیشن‌های مشابه رعایت نمی‌شود! اما این امر در سامانه آچارباز بدلیل توان فالنیک از منظر مالی و تجربه‌ای، همواره در اولویت است.

این شرکت نیز همزمان با رونمایی از سرویس آچارباز، از سامانه‌ی جدید دیگری به نام پرینت فید رونمایی کرد که فعالیت آن، فروش کارتریج و مواد مصرفی پرینتر از برندهای معتبر اچ پی، کنون، سامسونگ، اپسون و ... است که با مزایایی چون ضمانت بهترین قیمت، گارانتی 6 ماهه کارتریج‌ها، ارسال رایگان و  انواع طرح‌های تخفیفات، آماده خدمت‌رسانی به مشتریان خود است.

شما علاقه‌مندان می‌توانید برای استفاده از سرویس آچارباز و درخواست تعمیرکار برای تعمیرات ماشین‌های اداری، شارژ کارتریج، تعمیرات لپ تاپ و کامپیوترهای رومیزی، تعمیرات و خدمات سرور و شبکه، تعمیرات لوازم صوتی و تصویری در محل، به آدرس www.A4baz.com مراجعه و درخواست خود را ثبت و یا از طریق ربات تلگرامی به آدرس @A4bazbot همین الان و خیلی سریع اقدام کنید.

همچنین برای دسترسی به خدمات پرینت فید، می‌توانید به سایت پرینت فید، به آدرس www.printfeed.org مراجعه و از اعتبار هدیه 15000 تومانی برای خرید اول آن استفاده کنید.

مدیر عامل شرکت فالنیک (ایران اچ پی) سال گذشته در حاشیه نمایشگاه الکامپ 1395، از ارائه دو سرویس جدید خود خبر داده بود. حال این دو سرویس به نام آچارباز (سامانه درخواست اینترنتی سرویس کار) و پرینت فید (سامانه جستجو و خرید اینترنتی کارتریج)، به خدمات فالنیک اضافه شده و در دسترس عموم کاربران قرار گرفته است.غلامحسین بشیرنژاد، مدیرعامل شرکت فالنیک (ایران اچ پی) در رابطه با راه اندازی سرویس آچارباز گفت:” هرکسی در خانه یا محل کار خود حتما با مواردی برخورد داشته که نیازمند یک سرویسکار برای تعمیر دستگاه های خود بوده است. در این زمینه همانطور که از سال گذشته در نمایشگاه الکامپ برنامه ریزی و اعلام کرده بودیم، با توجه به تجربه چندین ساله ی فالنیک در زمینه خدمات، در حال راه اندازی سرویسی بوده ایم که بتواند این نیاز مهم بازار را به طور گسترده مرتفع کند. از طرفی فالنیک، با دریافت تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان از سازمان صنعت، معدن و تجارت و سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در اسفند سال 95 رسالت بزرگی برای ارائه خدماتی برتر در این زمینه برای خود قائل است. “به گفته مدیر عامل فالنیک، سرویس آچارباز در فاز اول کار خود در تهران شروع به کار کرده است که در ادامه در سراسر ایران، برای درخواست دهندگان خدمات، تعمیرکاران و سرویسکاران متخصص اعزام می کند. همچنین مهم ترین قابلیت فنی این سامانه، ساختاری است که برای آموزش و انتخاب سرویسکاران و سپس نظارت بر کار آنها توسط فالنیک تهیه شده است. چرا که سیاست آچارباز اعزام کارشناس متخصص است و نه دلالی خدمات. آچارباز بعد از اتمام خدمت، از مشتریان خود نظرسنجی کرده و نسبت به آن پاسخگو خواهد بود. این جریانی است که بدلیل هزینه های پرسنلی بالا در بسیاری از اپلیکیشن های مشابه رعایت نمی شود! اما این امر در سامانه آچارباز بدلیل توان فالنیک از منظر مالی و تجربه ای، همواره در اولویت است.این شرکت نیز همزمان با رونمایی از سرویس آچارباز، از سامانه ی جدید دیگری به نام پرینت فید رونمایی کرد که فعالیت آن، فروش کارتریج و مواد مصرفی پرینتر از برندهای معتبر اچ پی، کنون، سامسونگ، اپسون و … است که با مزایایی چون ضمانت بهترین قیمت، گارانتی 6 ماهه کارتریج ها، ارسال رایگان و انواع طرح های تخفیفات، آماده خدمت رسانی به مشتریان خود است.شما علاقه مندان می توانید برای استفاده از سرویس آچارباز و درخواست تعمیرکار برای تعمیرات ماشین های اداری، شارژ کارتریج، تعمیرات لپ تاپ و کامپیوترهای رومیزی، تعمیرات و خدمات سرور و شبکه، تعمیرات لوازم صوتی و تصویری در محل، به آدرس www.A4baz.com مراجعه و درخواست خود را ثبت و یا از طریق ربات تلگرامی به آدرس@A4bazbot همین الان و خیلی سریع اقدام کنید.همچنین برای دسترسی به خدمات پرینت فید، می توانید به سایت پرینت فید، به آدرس www.printfeed.org مراجعه و از اعتبار هدیه 15000 تومانی برای خرید اول آن استفاده کنید.خرید پرینتر از ایران اچ پی، نصب رایگان از آچارباز آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلهخیرفالنیک ( ایران اچ پی) از سرویس جدید خود به نام آچارباز رونمایی کردبه این مطلب امتیاز دهید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان فالنیک ( ایران اچ پی) از سرویس جدید خود به نام آچارباز رونمایی کرد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان فالنیک ( ایران اچ پی) از سرویس جدید خود به نام آچارباز رونمایی کرد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون