روی خط خبر

  • خبرها
  • فالنیک
  • امکان پرداخت اینترنتی فاکتورها در سایت فالنیک (ایران اچ‌ پی)

موضوع: خبرها منبع: فالنیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان امکان پرداخت اینترنتی فاکتورها در سایت فالنیک (ایران اچ‌ پی) از وب سایت فالنیک falnic با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

امکان پرداخت اینترنتی فاکتورها در سایت فالنیک (ایران اچ‌ پی)

مشتریان عزیز فالنیک (ایران اچ پی) سلام:

از این پس می‌توانید با کلیک بر روی گزینه‌ی "پرداخت اینترنتی" از منوی بالای سایت و یا با مراجعه به آدرس Falnic.net/fp فاکتورهای خود را به راحتی پرداخت کنید.

همچنین با پرداخت اینترنتی فاکتورهای خود، می توانید هر ماه شانس برنده شدن در قرعه کشی ماهانه فالنیک را داشته باشید.

توجه: برای استفاده از این سیستم باید کارت معتبر بانکی عضو شتاب، رمز دوم و CVV2 در اختیار داشته باشید. همچنین با استفاده از تلفن همراه هوشمند خود نیز می توانید از این سیستم استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در حین مراحل پرداخت و یا وجود انتقاد یا پیشنهاد خواهشمند است با شماره 8363-021 داخلی 150 تماس حاصل فرمایید.

مشتریان عزیز فالنیک (ایران اچ پی) سلام:از این پس می توانید با کلیک بر روی گزینه ی” پرداخت اینترنتی “از منوی بالای سایت فالنیک و یا با مراجعه به آدرس Falnic.net/fp فاکتورهای خود را به راحتی پرداخت کنید. همچنین با پرداخت اینترنتی فاکتورهای خود، می توانید هر ماه شانس برنده شدن در قرعه کشی ماهانه فالنیک را داشته باشید. توجه: برای استفاده از این سیستم باید کارت معتبر بانکی عضو شتاب، رمز دوم و CVV2 در اختیار داشته باشید. همچنین با استفاده از تلفن همراه هوشمند خود نیز می توانید از این سیستم استفاده کنید. در صورت بروز مشکل در حین مراحل پرداخت و یا وجود انتقاد یا پیشنهاد خواهشمند است با شماره 8363-021 داخلی 150 تماس حاصل فرمایید. آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بله1خیرامکان پرداخت اینترنتی فاکتورها در سایت فالنیک (ایران اچ پی)1 رای، میانگین 5 از 5

برچسب ها:

مطلب با عنوان امکان پرداخت اینترنتی فاکتورها در سایت فالنیک (ایران اچ‌ پی) از وب سایت فالنیک falnic با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان امکان پرداخت اینترنتی فاکتورها در سایت فالنیک (ایران اچ‌ پی) از وب سایت فالنیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فالنیک falnic مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون