روی خط خبر

موضوع: ماشین های اداری منبع: فالنیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان معرفی کانال تخصصی سرور و محصولات IT در تلگرام فالنیک از وب سایت فالنیک falnic با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

معرفی کانال تخصصی سرور و محصولات IT در تلگرام فالنیک

  با توجه به درخواست های مکرر همراهان همیشگی فالنیک مبنی بر ارایه آموزش های تخصصی با موضوع سرور، استوریج و تجهیزات شبکه، بر آن شدیم تا از رسانه های اجتماعی استفاده کنیم و برخی آموزش ها را در کانال تلگرام قرار دهیم. امیدواریم این اقدام بتواند در پیشرفت علمی و تخصصی شما عزیزان راهگشا باشد و بتوانیم همراه همیشگی شما باقی بمانیم.     در کانال تخصصی [email protected]، مفاهیم […]

The post معرفی کانال تخصصی سرور و محصولات IT در تلگرام فالنیک appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

یادداشت ویراستار: اصل این مطلب در تیر 95 نوشته شده بود و در اردیبهشت 98 دوباره بررسی و به روز شده است.با توجه به درخواست های مکرر همراهان همیشگی فالنیک مبنی بر ارایه آموزش های تخصصی با موضوع سرور، استوریج و تجهیزات شبکه، بر آن شدیم تا از رسانه های اجتماعی استفاده کنیم و برخی آموزش ها را در کانال تلگرام قرار دهیم. امیدواریم این اقدام بتواند در پیشرفت علمی و تخصصی شما عزیزان راهگشا باشد و بتوانیم همراه همیشگی شما باقی بمانیم.در کانال تخصصی [email protected]، مفاهیم پایه ای و محتواهای تخصصی محصولات IT را با تمرکز بیشتر روی سرور و استوریج، تجهیزات و راهکارهای شبکه منتشر می کنیم. در کانال اینترپرایز، در زمینه سرورها و استوریج های اچ پی و استوریج های QNAP، و به طور کلی سرور و تجهیزات شبکه، مطالبی ارایه می شود.یادداشت ویراستار: اکنون پس از سه سال از راه اندازی این کانال، مفتخریم که به هدف در نظر گرفته شده برای آن رسیده ایم و توانسته ایم آموزش های موثر و باارزشی در اختیار مخاطبان و همراهان فالنیک قرار دهیم.مثل همیشه پذیرای نظرات شما هستیم تا بتوانیم خدمات بهتری ارایه دهیم. موضوعات پیشنهادی خود را در زمینه این آمورش ها را با ما و از طریق @Falnic_Admin در میان بگذارید.شما می توانید برای خرید انواع سرور اچ پی، با کارشناسان فروش فالنیک (ایران اچ پی) در تماس باشید. اطلاعات بیشتر در لینک زیر:سرور اچ پی با گارانتی معتبر ایران اچ پیفالنیک (ایران اچ پی)، دارنده سبد کامل سرور اچ پی و تنها گارانتی رسمی و معتبر سرور اچ پی در ایران. همراه با ثبت پیش فاکتور و پیکربندی آنلاین. جهت کسب اطلاعات بیشتر، کلیک کنید:مشاوره و خرید آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بله1خیرمعرفی کانال تخصصی سرور و محصولات IT در تلگرام فالنیک1 رای، میانگین 5 از 5

برچسب ها:

مطلب با عنوان معرفی کانال تخصصی سرور و محصولات IT در تلگرام فالنیک از وب سایت فالنیک falnic با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان معرفی کانال تخصصی سرور و محصولات IT در تلگرام فالنیک از وب سایت فالنیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فالنیک falnic مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون