روی خط خبر

موضوع: ماشین های اداری منبع: فالنیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویدیو/ آموزش اسکن اسناد با پرینتر HP M130 از وب سایت فالنیک falnic با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویدیو/ آموزش اسکن اسناد با پرینتر HP M130

اسکن کردن به دو روش در ویندوز قابل انجام است. یکی از طریق برنامه HP Scan و دیگری از طریق خود ویندوز. اگر درایور پرینتر خود را بصورت کامل نصب کرده باشید، می توانید از طریق برنامه HP Scan که همراه با نصب درایور کامل پرینتر قابل انجام است، برگه های خود را اسکن کنید. با استفاده از این برنامه می توانید:  اسناد خود را با فرمت های مختلف از جمله PDF ذخیره کنید. […]

The post ویدیو/ آموزش اسکن اسناد با پرینتر HP M130 appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

اسکن کردن به دو روش در ویندوز قابل انجام است. یکی از طریق برنامه HP Scan و دیگری از طریق خود ویندوز.اگر درایور پرینتر خود را بصورت کامل نصب کرده باشید، می توانید از طریق برنامه HP Scan که همراه با نصب درایور کامل پرینتر قابل انجام است، برگه های خود را اسکن کنید.با استفاده از این برنامه می توانید: اسناد خود را با فرمت های مختلف از جمله PDF ذخیره کنید.اسناد خود را مستقیم ایمیل کنیدبعد از اسکن، و قبل از ذخیره شدن فایل ها می توانید بر روی آنها تغییراتی مانند روشنایی، چرخاندن، برش زدن و… را انجام دهید.در روش دوم که بسیار ساده و مبتدی است، از طریق ویندوز انجام می شود و قابلیت های کمی دارد و تنها میتوان از آن برای اسکن بصورت عکس استفاده کرد.در ویدیویی که برایتان آماده کرده ایم هر دو روش را آموزش می دهیم. در ادامه با فالنیک همراه باشید:تعمیرات انواع پرینتر و ماشین های اداری در فالنیکدر صورتی که شما هم به مشکل روشن نشدن پرینتر اچ پی برخورد کردید، با ما در تماس باشید. کارشناسان متخصص ما با تجهیزات پیشرفته مرکز خدمات فالنیک، آماده پذیرش دستگاه های شما هستند.ثبت درخواستمنبع:فالنیک (ایران اچ پی) آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بله2خیرویدیو/ آموزش اسکن اسناد با پرینتر HP M1301 رای، میانگین 4 از 5

برچسب ها:

مطلب با عنوان ویدیو/ آموزش اسکن اسناد با پرینتر HP M130 از وب سایت فالنیک falnic با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویدیو/ آموزش اسکن اسناد با پرینتر HP M130 از وب سایت فالنیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فالنیک falnic مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون