روی خط خبر

موضوع: ماشین های اداری منبع: فالنیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان برندگان قرعه کشی اسفند ماه فالنیک (ایران اچ پی) از وب سایت فالنیک falnic با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

برندگان قرعه کشی اسفند ماه فالنیک (ایران اچ پی)

در جریان جشنواره اسفند ماه فالنیک، دو عدد کارت هدیه و دو ماشین حساب اچ پی به برندگان این دوره اهدا شد. جالب است بدانید که کلیه ی مشتریان فالنیک اعم از خریداران کالا و خدمات، شانس شرکت در این قرعه کشی را داشتند. لازم به ذکر است که برای ایجاد مزیت ویژه برای کاربران وب سایت فالنیک (ایران اچ پی) که از طریق صفحه پرداخت اینترنتی سایت، اقدام به خرید […]

The post برندگان قرعه کشی اسفند ماه فالنیک (ایران اچ پی) appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

در جریان جشنواره اسفند ماه فالنیک، دو عدد کارت هدیه و دو ماشین حساب اچ پی به برندگان این دوره اهدا شد. جالب است بدانید که کلیه ی مشتریان فالنیک اعم از خریداران کالا و خدمات، شانس شرکت در این قرعه کشی را داشتند.لازم به ذکر است که برای ایجاد مزیت ویژه برای کاربران وب سایت فالنیک (ایران اچ پی) که از طریق صفحه پرداخت اینترنتی سایت، اقدام به خرید و واریز وجه به صورت اینترنتی نموده اند، این شرکت ضریبی معادل دو برابر برای ایشان در روند قرعه کشی در نظر گرفته است.نا گفته نماند که به “تعداد اقلام خرید” مشتریان برای ایشان امتیاز در قرعه کشی در نظر گرفته شده و تفاوتی بین نوع و قیمت کالاهای خریداری شده درنظر گرفته نمی شود.برندگان خوش شانس این دوره از قرعه کشی:اسامی برندگانجوایزحامد عطاییکارت هدیه رقیه رفیعیکارت هدیهعلیرضا صابرماشین حساب اچ پیعارف توسلیماشین حساب اچ پی برای شرکت در قرعه کشی فروردین ماه جشنواره ماهانه فالنیک (ایران اچ پی) 5 روز دیگر فرصت باقیست.شما با خرید از ما در هر ماه شانس برنده شدن در قرعه کشی جشنواره ماهانه فالنیک (ایران اچ پی) را خواهید داشت. قرعه کشی جشنواره ماهانه فروردین ماه، اول اردیبهشت برگزار خواهد شد. آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بله1خیربرندگان قرعه کشی اسفند ماه فالنیک (ایران اچ پی)1 رای، میانگین 5 از 5

برچسب ها:

مطلب با عنوان برندگان قرعه کشی اسفند ماه فالنیک (ایران اچ پی) از وب سایت فالنیک falnic با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان برندگان قرعه کشی اسفند ماه فالنیک (ایران اچ پی) از وب سایت فالنیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فالنیک falnic مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون