روی خط خبر

موضوع: ماشین های اداری منبع: فالنیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تاریخچه ماشین حساب اچ پی از گذشته تا به امروز از وب سایت فالنیک falnic با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تاریخچه ماشین حساب اچ پی از گذشته تا به امروز

در این دنیای پر هیاهو و پر سرعت، همه مردم برای سرعت بخشیدن به کارهای روزمره و آسودگی خاطر خود، به یک ماشین حساب احتیاج دارند. کمپانی اچ پی نیز یکی از شرکت هایی است که در زمینه تولید ماشین حساب های متوسط و مهندسی قدم بسیار بزرگی را برداشته است. اچ پی در حدود 50 سال پیش، در سال 1968، به عنوان پیشگام در صنعت و فناوری، اولین کامپیوتر شخصی تاریخ […]

The post تاریخچه ماشین حساب اچ پی از گذشته تا به امروز appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

در این دنیای پر هیاهو و پر سرعت، همه مردم برای سرعت بخشیدن به کارهای روزمره و آسودگی خاطر خود، به یک ماشین حساب احتیاج دارند. کمپانی اچ پی نیز یکی از شرکت هایی است که در زمینه تولید ماشین حساب های متوسط و مهندسی قدم بسیار بزرگی را برداشته است.اچ پی در حدود 50 سال پیش، در سال 1968، به عنوان پیشگام در صنعت و فناوری، اولین کامپیوتر شخصی تاریخ را که به عنوان یک ماشین حساب مهندسی رومیزی شناخته می شد، در بازار معرفی کرد. این ماشین حساب با نام HP 9100A داده های خود را روی کارت مغناطیسی ذخیره می کرد و توانایی حل فرمول های مهندسی و ریاضی را با سرعتی 10 برابر در مقابل رقبای خود دارد.اچ پی با قدرت بسیار زیادی که در زمینه الکترونیک به دست آورده بود، و پس از موفقیت و گسترش اولین کامپیوتر شخصی، تصمیم گرفت در حوزه کسب و کار فعالیت های خود را دوچندان کند. اچ پی با تجربه بالایی که در صنعت محصولات کامپیوتری پیدا کرده بود، در حدود سال 1972 توانست اولین ماشین حساب دستی جهان را با نام HP-35 به بازار عرضه کند.گفتنیست این محصول انقلاب بزرگی در بازار الکترونیک ایجاد کرد و رسانه ی فوربز به سرعت این محصول را در لیست انقلابی ترین محصولات کل تاریخ جای داد.پس از دو سال، در سال 1974، اچ پی نسخه پیشرفته تر و قابل برنامه ریزی این ماشین حساب دستی را با نام HP 65 به بازار عرضه کرد.جالب است بدانید، ماشین حساب اچ پی مدل 65، قادر بود تا 100 دستورالعمل را اجرا کند.در سال 1977 اچ پی با پیش زمینه ای که از تولید ماشین حساب های خود به دست آورده بود، توانست محصول ترکیبی ساعت مچی، ماشین حساب و تقویم شخصی مچی را با نام HP 01 تولید کند.حال اچ پی با در دست داشتن بخش مهمی از دنیای فناوری و الکترونیک، پیشرفت چشمگیری داشته و توانسته تا به امروز ماشین حساب های پیشرفته و مهندسی زیادی را تولید کند. یکی از این ماشین حساب ها که هم اکنون طرفداران زیادی را به خود جلب کرده و همچنین در فروشگاه فالنیک نیز موجود است، +HP 300s نام دارد.ماشین حساب مهندسی اچ پی +HP 300s کار را برای مهندسین و تمامی دانشجویان آسان کرده است، چرا که به وسیله آن می توان مشکل ترین مباحث مهندسی را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین ضریب دقت، انجام داد. از ماشین حساب +HP 300s در مواردی چون، علوم کامپیوتر؛ نقشه برداری، مثلثات، آمار، هندسه، زیست شناسی، علم شیمی، فیزیک و … استفاده می شود.این ماشین حساب به مناسبت روز حسابدار از 20 درصد تخفیف برخوردار گشته است. شما می توانید از هم اکنون، 15 آذر الی 22 آذر از لینک زیر آن را تهیه کنید:خرید ماشین حساب اچ پی آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بله1خیرتاریخچه ماشین حساب اچ پی از گذشته تا به امروز1 رای، میانگین 5 از 5

مطلب با عنوان تاریخچه ماشین حساب اچ پی از گذشته تا به امروز از وب سایت فالنیک falnic با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تاریخچه ماشین حساب اچ پی از گذشته تا به امروز از وب سایت فالنیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فالنیک falnic مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون