روی خط خبر

موضوع: ماشین های اداری منبع: فالنیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نکات کلیدی برای شناسایی هاردهای بالک و OEM از وب سایت فالنیک falnic با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نکات کلیدی برای شناسایی هاردهای بالک و OEM

اول از همه توجه به تاریخ تولید است که زمان زیادی از تولید آن نگذشته باشد. دوم اینکه با نرم افزارهایی مانند sentinel hard disk یا hdd tune و برنامه هایی که SMART هارد را چک می کنند، وضعیت SMART هارد را چک کنند و گزارش آن را بررسی کنند. البته فروشندگان، هاردهایی را می خرند که قبلا SMART آنها Clean شده باشد یعنی خرابی های هارد و تعداد دفعات روشن و خاموش شدن […]

The post نکات کلیدی برای شناسایی هاردهای بالک و OEM appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

اول از همه توجه به تاریخ تولید است که زمان زیادی از تولید آن نگذشته باشد.دوم اینکه با نرم افزارهایی مانند sentinel hard disk یا hdd tune و برنامه هایی که SMART هارد را چک می کنند، وضعیت SMART هارد را چک کنند و گزارش آن را بررسی کنند. البته فروشندگان، هاردهایی را می خرند که قبلا SMART آنها Clean شده باشد یعنی خرابی های هارد و تعداد دفعات روشن و خاموش شدن آن را پاک می کنند.بهترین روش برای اینکه از قابل اطمینان بودن هارد مطمین شویم این است که زمان دسترسی سکتورها چک شود. برای این کار از برنامه های sentinel hard disk یا hdd tune یا Scan HDD یا هر برنامه دیگری که بتواند دسترسی سکتوری به هارد دیسک پیدا کند و زمان صدا زدن سکتور تا پاسخگویی آن را چک کند، استفاد کنید.پس می توان Allocation Time سکتور را چک کنید. اگر این زمان بالای 100 یا 150 میلی ثانیه باشد، هارد مورد نظر قطعا مورد اطمینان نیست. یعنی این هارد دیسک دست دوم است.راه های شناسایی هارد اورجینالشما می توانید جهت خرید قطعات جانبی سرور و تجهیزات شبکه خود، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. جهت مشاوره و خرید، به لینک زیر مراجعه کنید:خرید قطعات سرور در همین زمینه بخوانیداهمیت تاریخ تولید هاردها در امنیت اطلاعاتهارد OEM و هارد Bulk چیست و چه تفاوتی دارند؟چرا نباید هاردهای بالک بخریم؟ابزار SMART چیست و چه نقشی در امنیت اطلاعات دارد؟نکات کلیدی برای شناسایی هاردهای بالک و OEMنکات کلیدی برای انتخاب هارد مناسب و قابل اطمینان آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بله1خیرنکات کلیدی برای شناسایی هاردهای بالک و OEM1 رای، میانگین 5 از 5

برچسب ها:

مطلب با عنوان نکات کلیدی برای شناسایی هاردهای بالک و OEM از وب سایت فالنیک falnic با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نکات کلیدی برای شناسایی هاردهای بالک و OEM از وب سایت فالنیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فالنیک falnic مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون