روی خط خبر

موضوع: ماشین های اداری منبع: فالنیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان فراخوان اچ پی برای Tech Impact 2030 از وب سایت فالنیک falnic با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

فراخوان اچ پی برای Tech Impact 2030

  بحران قحطی جهانی تا سال 2030، به عنوان اولین و مهم ترین چالش شناخته شده در جهان است. اچ پی بر این باور است باید با رویکردی تازه از ایده های برجسته و مهم و راهکار های کاربردی استفاده کرد تا در این زمینه پیشرفت چشمگیری حاصل شود. اچ پی در پی بستری مناسب برای راه اندازی تکنولوژی های جدید است تا بتواند سازگار با شرایط جهانی، پیش رود. اچ پی در این […]

The post فراخوان اچ پی برای Tech Impact 2030 appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

بحران قحطی جهانی تا سال 2030، به عنوان اولین و مهم ترین چالش شناخته شده در جهان است. اچ پی بر این باور است باید با رویکردی تازه از ایده های برجسته و مهم و راهکار های کاربردی استفاده کرد تا در این زمینه پیشرفت چشمگیری حاصل شود. اچ پی در پی بستری مناسب برای راه اندازی تکنولوژی های جدید است تا بتواند سازگار با شرایط جهانی، پیش رود.اچ پی در این باره چه کرده؟ در قدم اول با دانشکده کشاورزی دانشگاه Purdue که در ارتقا سلامتی غذا و بهینه سازی تجهیزات کشاورزی در سراسر جهان، پیشگام است، همکاری می کند. آنها فناوری های جدید مانند سنسور های اینترنت اشیا و تراکتور های خودکار را راه اندازی کرده و با این کار، استفاده از Digital Agriculture و Precision Agriculture را امکان پذیر کرده اند. از طرفی، اچ پی سعی دارد با استفاده از تکنولوژی و اپلیکشن های جدید و با کمک مدیران صنایع، تکنولوژی، دانشگاهیان و پژوهشگران، راهکار هایی برای قحطی جهانی در 2030 ارایه دهد. اچ پی با World Economic Forum، سازمان های عمومی و خصوصی را برای پیوستن به یک همکاری همگانی فرا می خواند تا راهکار هایی ارایه دهند که مشکلات و چالش های اجتماعی در صنایع کلیدی مانند کشاورزی، سرویس های مالی، مراکز درمانی، حمل ونقل و کارخانه ها را حل کنند. علاوه بر این، با ارایه راهکار هایی در زمینه تغذیه در تلاش است غذای ناسالم را حذف و تغذیه این جامعه در حال رشد را به سطح سالم و کامل برساند.اچ پی از سازمان هایی که علاقه مند به مشارکت در این زمینه هستند، دعوت به همکاری می کند. این سازمان ها می توانند به آدرس https://news.hpe.com/tech-impact-2030/، مراجه یا از راه ارتباطی [email protected] استفاده کنند. آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلهخیرفراخوان اچ پی برای Tech Impact 2030به این مطلب امتیاز دهید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان فراخوان اچ پی برای Tech Impact 2030 از وب سایت فالنیک falnic با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان فراخوان اچ پی برای Tech Impact 2030 از وب سایت فالنیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فالنیک falnic مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون