روی خط خبر

موضوع: ماشین های اداری منبع: فالنیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان رادیو فالنیک – ویژه روز بزرگداشت مولانا، عارف گرانقدر از وب سایت فالنیک falnic با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

رادیو فالنیک – ویژه روز بزرگداشت مولانا، عارف گرانقدر

امروز  8 مهر روز جهانی پادکست است و همزمان مقارن شده با روز بزرگداشت عارف بزرگ و گرانقدر مولوی. مولانا در ششم ربیع الاول سال 604 هجری در شهر بلخ دیده به جهان گشود. او از مشهورترین شاعران ایرانی تبار پارسی گوی است که آثار بسیار گرانقدری از خود به جای گذاشته است. به این بهانه، فالنیک کست (پادکست های فالنیک) پادکستی برای بزرگداشت مولوی و زندگی سرشار از معنای او تولید کرده […]

The post رادیو فالنیک – ویژه روز بزرگداشت مولانا، عارف گرانقدر appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

امروز 8 مهر روز جهانی پادکست است و همزمان مقارن شده با روز بزرگداشت عارف بزرگ و گرانقدر مولوی.مولانا در ششم ربیع الاول سال 604 هجری در شهر بلخ دیده به جهان گشود. او از مشهورترین شاعران ایرانی تبار پارسی گوی است که آثار بسیار گرانقدری از خود به جای گذاشته است.به این بهانه، فالنیک کست (پادکست های فالنیک) پادکستی برای بزرگداشت مولوی و زندگی سرشار از معنای او تولید کرده که دعوت می کنیم آن را بشنوید. در ادامه همراه ما باشید:پخش مستقیم: نسخه 1 – با کیفیت بالا:دانلود پادکست نسخه 2 – با کیفیت متوسط:دانلود پادکستنسخه 3 – با کیفیت پایین:دانلود پادکست آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بله1خیررادیو فالنیک – ویژه روز بزرگداشت مولانا، عارف گرانقدربه این مطلب امتیاز دهید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان رادیو فالنیک – ویژه روز بزرگداشت مولانا، عارف گرانقدر از وب سایت فالنیک falnic با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان رادیو فالنیک – ویژه روز بزرگداشت مولانا، عارف گرانقدر از وب سایت فالنیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فالنیک falnic مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون