روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان امکان پرداخت اینترنتی فاکتورها در سایت فالنیک (ایران اچ‌ پی) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

امکان پرداخت اینترنتی فاکتورها در سایت فالنیک (ایران اچ‌ پی)

 

در حالی که اینترنت در حال تکامل است و شبکه های کامپیوتری بزرگ و بزرگ تر می شوند، امنیت شبکه به عنوان یکی از مهمترین فاکتورها برای شرکت ها و مصرف کنندگان تبدیل می شود. شرکت های بزرگ فعال در بخش امنیت نرم افزاری در حال طراحی و ساخت محصولات نرم افزاری هستند که برای محافظت در مقابل حملات خارجی مورد نیاز است. شما در این کنار با افزایش امنیت کامپیوتر شانس اختلال در حریم خصوصی، هویتی، سرقت اطلاعات و غیره را توسط مهاجمان کاهش می دهید.

همه اطلاعات شما از قبیل نرم افزار، اسناد، آهنگ، فیلم و اطلاعات شخصی دیگر همواره در خطر سرقت و کپی توسط مهاجمان و اشخاصی که حریم خصوصی را نقض می کنند هستنند. این سرقت اطلاعات و حملات مخرب به دلیل افزایش روز افزون ابزارهای پیچیده هک می باشد و اینکه با وجود گسترده این ابزارها در اینترنت در حال حاضر دیگر نیازی به هوش فوق العاده بالا و مهارت های سطح بالای کامپیوتری برای هک کردن و نفوذ به کامپیوترها و شبکه ها نیست و این قضیه نگرانی سازمان ها و اشخاص را در مورد اطلاعات محرمانه و ارزشمند دو چندان می کند.

یکی از راه های محافظت در مقابل حملات مخرب استفاده از نرم افزارهای آنتی ویروس برای سازمان و یا سیستم شما است، در این مورد نیز در هنگام انتخاب آنتی ویروس می توانید با پاسخ به سوالات زیر انتخاب بهتر و هوشمندانه تری داشته باشید:

• آیا شما به دنبال تنها یک نرم افزار آنتی ویروس می گردید، یا اینکه به دنبال یک مجموعه امنیتی کامل هستید؟
• آیا برنامه آنتی ویروس داری ویژگی های حفاظت از محیط هیبریدی (ترکیبی) است؟
• آیا نسخه آزمایشی از آنتی ویروس مورد نظر را دانلود و در محیط خود امتحان کرده اید؟
• چگونه سیاست های امنیتی سازمان شما تغییر خواهد کرد و آیا اینکه ویژگی های آنتی ویروس مورد نظر پاسخگوی نیازهای این تغییر خواهد بود؟
• ایا این برنامه یک رویکرد لایه بندی شده برای امنیت به شما ارائه می دهد؟
• اثرات کلی نرم افزار به چه صورت است؟

شما می توانید با مراجعه به لینک زیر در مورد آنتی ویروس مورد تایید شرکت فالنیک (ایران اچ پی) اطلاعات لازم کسب نمایید و مدل مورد نیاز خود را انتخاب نمایید.

مشتریان عزیز فالنیک (ایران اچ پی) سلام:از این پس می توانید با کلیک بر روی گزینه ی” پرداخت اینترنتی “از منوی بالای سایت فالنیک و یا با مراجعه به آدرس Falnic.net/fp فاکتورهای خود را به راحتی پرداخت کنید. همچنین با پرداخت اینترنتی فاکتورهای خود، می توانید هر ماه شانس برنده شدن در قرعه کشی ماهانه فالنیک را داشته باشید. توجه: برای استفاده از این سیستم باید کارت معتبر بانکی عضو شتاب، رمز دوم و CVV2 در اختیار داشته باشید. همچنین با استفاده از تلفن همراه هوشمند خود نیز می توانید از این سیستم استفاده کنید. در صورت بروز مشکل در حین مراحل پرداخت و یا وجود انتقاد یا پیشنهاد خواهشمند است با شماره 8363-021 داخلی 150 تماس حاصل فرمایید. آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بله1خیرامکان پرداخت اینترنتی فاکتورها در سایت فالنیک (ایران اچ پی)1 رای، میانگین 5 از 5

برچسب ها:

مطلب با عنوان امکان پرداخت اینترنتی فاکتورها در سایت فالنیک (ایران اچ‌ پی) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان امکان پرداخت اینترنتی فاکتورها در سایت فالنیک (ایران اچ‌ پی) از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون