روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویدیو/ مراحل نصب و راه اندازی پلاتر HP DesignJet T795 از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویدیو/ مراحل نصب و راه اندازی پلاتر HP DesignJet T795

با استفاده از پلاتر HP DesignJet T795 می‌توانید فایل‌های خود را تا عرض حداکثر 1.1176 متر چاپ کنید. این دستگاه دارای رم 16GB است که می‌توانید تا 160GB آن را افزایش دهید.
یکی از قابلیت‌های مخصوص پلاتر T795، دارا بودن کارت شبکه بی‌سیم است که به راحتی می‌توانید در هر نقطه از دنیا، فایل‌های چاپی خود را به صورت بی‌سیم برای پلاتر ارسال کنید، همچنین رزولوشن این دستگاه برابر 2400 x1200 optimized dpi است که علاوه بر چاپ نفشه و نمودار و پوستر و بنر، عکس‌های باکیفیتی نیز چاپ می‌کند.
از دیگر ویژگی‌های پلاتر T795 می‌توان به توانایی چاپ بر روی کاغذ برش خورده (Sheet) و کاغذ رول، اشاره کرد.


ویدیوی زیر به طور کامل نصب و راه‌اندازی این پلاتر را به شما آموزش می‌دهد:


جهت اطلاع کامل از دیگر ویژگی‌های این پلاتر، بر روی لینک زیر کلیک کنید:

پلاتر HP DesignJet T795   

با استفاده از پلاتر HP DesignJet T795 می توانید فایل های خود را تا عرض حداکثر 1.1176 متر چاپ کنید. این دستگاه دارای رم 16GB است که می توانید تا 160GB آن را افزایش دهید.یکی از قابلیت های مخصوص پلاتر T795، دارا بودن کارت شبکه بی سیم است که به راحتی می توانید در هر نقطه از دنیا، فایل های چاپی خود را به صورت بی سیم برای پلاتر ارسال کنید، همچنین رزولوشن این دستگاه برابر 2400 x1200 optimized dpi است که علاوه بر چاپ نفشه و نمودار و پوستر و بنر، عکس های باکیفیتی نیز چاپ می کند.از دیگر ویژگی های پلاتر T795 می توان به توانایی چاپ بر روی کاغذ برش خورده (Sheet) و کاغذ رول، اشاره کرد.ویدیوی زیر به طور کامل نصب و راه اندازی این پلاتر را به شما آموزش می دهد:جهت مشاوره و خرید این پلاتر، به لینک زیر مراجعه کنید:سبد کامل پرینترهای اچ پی در فالنیک (ایران اچ پی) آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بله3خیر1ویدیو/ مراحل نصب و راه اندازی پلاتر HP DesignJet T7952 رای، میانگین 5 از 5

برچسب ها:

مطلب با عنوان ویدیو/ مراحل نصب و راه اندازی پلاتر HP DesignJet T795 از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویدیو/ مراحل نصب و راه اندازی پلاتر HP DesignJet T795 از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون