روی خط خبر

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: فالنیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویدیو/ آشنایی با لپ‌ تاپ HP EliteBook Folio 1020 از وب سایت فالنیک falnic با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویدیو/ آشنایی با لپ‌ تاپ HP EliteBook Folio 1020

لپ‌تاپ  EliteBook Folio 1020، که اچ‌پی از آن به عنوان یک لپ‌تاپ اداری یاد می‌کند، یکی دیگر از محصولات این شرکت است که تحت سیستم عامل ویندوز 8 به بازار عرضه شد و در آن از انواع درگاه‌های سازمانی برای اتصال با سایر تجهیزات سازمانی استفاده شده است.
این لپ‌تاپ دارای ۸ گیگابایت حافظه ی رم بوده و به یک SSD با حجم ۱۲۸ یا ۲۵۶ گیگابایتی مجهز شده است که می‌تواند دستگاه را تا ۹ ساعت روشن نگه دارد، همچنین به کار بردن پردازنده های سری M اینتل در این دستگاه، باعث شده است که دیگر نیازی به فن و خنک کننده نداشته باشد. از دیگر قابلیت‌های این لپ‌تاپ می توان به دارا بودن سنسور تشخیص اثر انگشت اشاره کرد.

برای آشنایی بیشتر با این لپ‌تاپ، ویدیوی زیر را ببینید:

لپ تاپ HP EliteBook Folio 1020، که اچ پی از آن به عنوان یک لپ تاپ اداری یاد می کند، یکی دیگر از محصولات این شرکت است که تحت سیستم عامل ویندوز 8 به بازار عرضه شد و در آن از انواع درگاه های سازمانی برای اتصال با سایر تجهیزات سازمانی استفاده شده است.این لپ تاپ دارای ۸ گیگابایت حافظه رم بوده و به یک SSD با حجم ۱۲۸ یا ۲۵۶ گیگابایتی مجهز شده است که می تواند دستگاه را تا ۹ ساعت روشن نگه دارد، همچنین به کار بردن پردازنده های سری M اینتل در این دستگاه، باعث شده است که دیگر نیازی به فن و خنک کننده نداشته باشد.از دیگر قابلیت های این لپ تاپ می توان به دارا بودن سنسور تشخیص اثر انگشت اشاره کرد.برای آشنایی بیشتر با لپ تاپ HP EliteBook Folio 1020، ویدیوی زیر را ببینید: آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلهخیرویدیو/ آشنایی با لپ تاپ HP EliteBook Folio 1020به این مطلب امتیاز دهید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان ویدیو/ آشنایی با لپ‌ تاپ HP EliteBook Folio 1020 از وب سایت فالنیک falnic با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویدیو/ آشنایی با لپ‌ تاپ HP EliteBook Folio 1020 از وب سایت فالنیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فالنیک falnic مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون