روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آیا اندازه فونت در میزان مصرف جوهر پرینتر تاثیر دارد؟ از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آیا اندازه فونت در میزان مصرف جوهر پرینتر تاثیر دارد؟

در جریان جشنواره تیر ‌ماه فالنیک، جایزه ویژه این جشنواره دو عدد سکه طلا و دو عدد اسکنر دستی به برندگان این دوره اهدا شد.

برندگان خوش شانس این دوره از قرعه کشی آقایان فرهاد نظری و حامد رونما برنده سکه طلا و آقایان رضا سلیم پور و درخشی برنده اسکنر دستی بودند.
گفتنی است کلیه ی مشتریان فالنیک اهم از خریداران کالا و خدمات، شانس شرکت در این قرعه کشی را داشتند. لازم به ذکر است که برای ایجاد مزیت ویژه برای کاربران وب سایت فالنیک (ایران اچ پی) که از طریق این وب سایت اقدام به خرید و واریز وجه به صورت اینترنتی همچنین پرداخت فاکتورهای خود، از طریق صفحه پرداخت اینترنتی نموده اند، این شرکت ضریبی معادل دو برابر برای ایشان در روند قرعه کشی در نظر گرفته است.
نا گفته نماند که به "تعداد اقلام خرید" مشتریان برای ایشان امتیاز در قرعه کشی در نظر گرفته شده و تفاوتی بین نوع و قیمت کالاهای خریداری شده درنظر گرفته نمی شود.

برای شرکت در قرعه کشی مرداد ماه جشنواره ماهانه فالنیک (ایران اچ پی) 23 روز دیگر فرصت باقیست.
شما با خرید از ما در هر ماه شانس برنده شدن در قرعه کشی جشنواره ماهانه فالنیک (ایران اچ پی) را خواهید داشت.
 قرعه کشی جشنواره ماهانه مرداد، اول شهریور برگزار خواهد شد.

هنگام خرید پرینتر، قیمتی که ارایه می شود تنها بخشی از هزینه پرینتر است. باید غیر از هزینه خرید پرینتر، به هزینه تهیه کارتریج جوهر آن نیز توجه داشته باشید. اگر حجم پرینت شما زیاد است و یا عکس پرینت می کنید، در فاصله زمانی کوتاه نیاز به تعویض کارتریج پیدا خواهید کرد.یکی از مسایل مربوط به پرینتر که مدام از آن شکایت می شود، قیمت بالای تونر و جوهر است. بله، جوهر هزینه بر است به خصوص برای کسانی که در حجم زیادی پرینت می گیرند. اما راه هایی وجود دارد که می توان هزینه های پرینت را کاهش داد. در اینفوگراف این مقاله، یه راه حل جالب در این زمینه ارایه شده است. در ادامه با فالنیک همراه باشید:منبع: inhabitat.com آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بله2خیراینفوگرافیک: آیا اندازه فونت در میزان مصرف جوهر پرینتر تاثیر دارد؟1 رای، میانگین 5 از 5

برچسب ها:

مطلب با عنوان آیا اندازه فونت در میزان مصرف جوهر پرینتر تاثیر دارد؟ از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آیا اندازه فونت در میزان مصرف جوهر پرینتر تاثیر دارد؟ از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون