روی خط خبر

موضوع: ماشین های اداری منبع: فالنیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان توانمندی‌های سرور‌های نسل 10 اچ پی در رایانش ابری از وب سایت فالنیک falnic با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

توانمندی‌های سرور‌های نسل 10 اچ پی در رایانش ابری

در میتآپ های مختلف، درباره چالش هایی که شرکت ها و سازمان ها و همچنین استارت آپ ها در انتخاب نوع سرور مناسب با کسب و کارشان با آن مواجه هستند، بحث شد. همچنین اشاره کردیم که اچ پی با معرفی سرور های نسل 10، دنیای تکنولوژی را دگرگون ساخته و از لحاظ امنیت، افزایش کارایی و نقشی که در پیشبرد اهداف کسب و کار ها دارند، حرف اول را می زنند. با توجه به چالش هایی که این کسب و کارها در استفاده از […]

The post توانمندی های سرور های نسل 10 اچ پی در رایانش ابری appeared first on وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی).

در میتآپ های مختلف، درباره چالش هایی که شرکت ها و سازمان ها و همچنین استارت آپ ها در انتخاب نوع سرور مناسب با کسب و کارشان با آن مواجه هستند، بحث شد. همچنین اشاره کردیم که اچ پی با معرفی سرور های نسل 10، دنیای تکنولوژی را دگرگون ساخته و از لحاظ امنیت، افزایش کارایی و نقشی که در پیشبرد اهداف کسب و کار ها دارند، حرف اول را می زنند.با توجه به چالش هایی که این کسب و کارها در استفاده از رایانش ابری با آن مواجه هستند میتآپ 6 با هدف “بررسی توانمندی های سرور های مختلف نسل 10 در صنعت رایانش ابری” در 26 تیرماه 1397 در”چهارمین گردهمایی بزرگ سالیانه جامعه رایانش ابری” برگزار می شود.میتآپ 6: بررسی توانمندی های سرور های مختلف نسل 10 در صنعت رایانش ابری“چهارمین گردهمایی بزرگ سالیانه جامعه رایانش ابری”، چهارمین گردهمایی بزرگ سالیانه جامعه رایانش ابری با هدف هماهنگ کردن فعالیت کاربران صنعت رایانش ابری مانند متخصصان، دانشگاهیان و فعالان حوزه صنعت، بستری فراهم کرده تا تجربیات صنعتی و علمی خود را به اشتراک بگذارند و درباره چالش های پیش رو در توسعه رایانش ابری در کسب و کارهای مختلف بحث و گفتگو کنند.با کد تخفیف “falnic” از 20 درصد تخفیف در ثبت نام بهره مند شوید.ثبت نام در رویداد آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بله1خیرتوانمندی های سرور های نسل 10 اچ پی در رایانش ابری1 رای، میانگین 5 از 5

برچسب ها:

مطلب با عنوان توانمندی‌های سرور‌های نسل 10 اچ پی در رایانش ابری از وب سایت فالنیک falnic با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان توانمندی‌های سرور‌های نسل 10 اچ پی در رایانش ابری از وب سایت فالنیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فالنیک falnic مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون