روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: دیجی مگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ایسر یک لپ‌تاپ، دسکتاپ و مانیتور مختص بازی معرفی کرد از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ایسر یک لپ‌تاپ، دسکتاپ و مانیتور مختص بازی معرفی کرد

دیجی کالا مگ - منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی

شرکت ایسر (Acer) در کنفرانس دیشب خود کامپیوترهای جدیدی معرفی کرد؛ جای کامپیوترهای بازی هم در میان رونمایی های جدید این شرکت خالی نبود. شرکت ایسر از سه محصول جدید در سری Predator رونمایی کرده است. این محصولات، یک لپ تاپ بازی، یک دسکتاپ بازی و یک مانیتور را شامل می شوند. ایسر در حال حاضر در سری […]

مطلب ایسر یک لپ تاپ، دسکتاپ و مانیتور مختص بازی معرفی کرد برای نخستین بار در دیجی کالا مگ منتشر شده است.

شرکت ایسر (Acer) در کنفرانس دیشب خود کامپیوترهای جدیدی معرفی کرد؛ جای کامپیوترهای بازی هم در میان رونمایی های جدید این شرکت خالی نبود. شرکت ایسر از سه محصول جدید در سری Predator رونمایی کرده است. این محصولات، یک لپ تاپ بازی، یک دسکتاپ بازی و یک مانیتور را شامل می شوند.ایسر می گوید که هر دو کامپیوتر جدیدش کاملا از دو هدست واقعیت مجازی Oculus Rift و HTC Vive پشتیبانی می کنند.ایسر در حال حاضر در سری محصولات Predator خود، دو لپ تاپ، یک مانیتور و حتی یک تبلت هشت اینچی را جای داده است. با این حال، گیمرهایی که پای کامپیوتر بازی می کنند، می دانند که هیچ چیز نمی تواند جای یک دسکتاپ خوب را بگیرد. کیس Predator G1 شرکت ایسر، نه تنها قوی است، بلکه زیبا و کوچک ساخته شده تا قابل حمل هم باشد. این کیس می تواند یک پردازنده ی نسل ششمی اینتل و کارت گرافیک Titan X شرکت انویدیا را در خودش جای دهد. حداکثر حافظه ی اصلی (RAM) هم که می توان در این کیس قرار داد، ۶۴ گیگابایت است.لپ تاپ Predator 17X هم همانطور که از اسم اش پیداست، صفحه نمایشی ۱۷ اینچی دارد و ظاهرش هم شبیه به مدل قبلی Predator است. ایسر این صفحه نمایش را در دو مدل Full HD یا ۴K ارایه می دهد. ایسر هم چنین مدل دسکتاپ GTX 980 را در این لپ تاپ قرار داده است.ایسر می گوید که هر دو کامپیوتر جدیدش، یعنی G1 و ۱۷X، کاملا از دو هدست واقعیت مجازی Oculus Rift و HTC Vive پشتیبانی می کنند.به غیر از این دو کامپیوتر، ایسر هم چنین از سری مانیتورهای Predator Z1 رونمایی کرده است. این مانیتورها در سه اندازه ی ۲۷، ۳۰ و ۳۱٫۵ اینچی عرضه می شوند و صفحه نمایشی خمیده دارند. با این حال، مهم ترین قابلیت این مانیتورها، پشتیبانی از فناوری G-Sync شرکت انویدیا است که بدون نیاز به پردازش اضافه روی کارت گرافیک، V-Sync را بصورت خودکار فعال می کند.هر سه محصول جدید ایسر قرار است از خرداد ماه در امریکا و اروپا عرضه شوند. قیمت لپ تاپ جدید ایسر از ۲۸۰۰ دلار و قیمت دسکتاپ آن از ۲۳۰۰ دلار شروع می شود. مانیتور جدید این شرکت هم قیمت پایه ای برابر با ۶۰۰ دلار خواهد داشت.منبع: Engadget

برچسب ها:

مطلب با عنوان ایسر یک لپ‌تاپ، دسکتاپ و مانیتور مختص بازی معرفی کرد از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ایسر یک لپ‌تاپ، دسکتاپ و مانیتور مختص بازی معرفی کرد از وب سایت دیجی مگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجی مگ digimag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون