روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: دیجی مگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان جعبه‌گشایی و نگاه اولیه بهمانیتور گیمینگ سامسونگ (بسته باز – قسمت ۱۷) از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

جعبه‌گشایی و نگاه اولیه بهمانیتور گیمینگ سامسونگ (بسته باز – قسمت ۱۷)

دیجی کالا مگ - منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه ی تکنولوژی، بازی های کامپیوتری، فرهنگ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

این قسمت از «بسته باز» مخصوص خوره های بازی های کامپیوتری است! در این قسمت یک مانیتور گیمینگ از شرکت سامسونگ را جعبه گشایی می کنیم و نگاهی اجمالی به مهم ترین ویژگی های این مانیتور می اندازیم. مانیتور گیمینگ سامسونگ مدل CRG5 از فناوری ها و قابلیت های بهترین مانیتورهای گیمینگ سامسونگ برخوردار است اما قیمت بسیار مناسبی دارد. این مانیتور با […]

The post جعبه گشایی و نگاه اولیه به مانیتور گیمینگ سامسونگ (بسته باز – قسمت ۱۷) appeared first on دیجی کالا مگ.

این قسمت از «بسته باز» مخصوص خوره های بازی های کامپیوتری است! در این قسمت یک مانیتور گیمینگ از شرکت سامسونگ را جعبه گشایی می کنیم و نگاهی اجمالی به مهم ترین ویژگی های این مانیتور می اندازیم. مانیتور گیمینگ سامسونگ مدل CRG5 از فناوری ها و قابلیت های بهترین مانیتورهای گیمینگ سامسونگ برخوردار است اما قیمت بسیار مناسبی دارد. این مانیتور با صفحه نمایش خمیده و نرخ بروزرسانی تصویر ۱۴۴ هرتزی تجربه بسیار لذت بخشی از اجرای بازی های ویدئویی ارائه می کند. این مانیتور مخصوص بازی از قابلیت AMD Freesync پشتیبانی می کند و دارای فناوری FreeSync 2 است که این مانیتور را در رده بهترین مانیتورهای گیمینگ قرار می دهد.اگر اهل انجام بازی های کامپیوتری هستید این قسمت از بسته باز را از دست ندهید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان جعبه‌گشایی و نگاه اولیه بهمانیتور گیمینگ سامسونگ (بسته باز – قسمت ۱۷) از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان جعبه‌گشایی و نگاه اولیه بهمانیتور گیمینگ سامسونگ (بسته باز – قسمت ۱۷) از وب سایت دیجی مگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجی مگ digimag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون