روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: دیجی مگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان جعبه‌گشایی تلسکوپ سلسترون مدل omni xlt 127 (بسته باز - قسمت 2) از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

جعبه‌گشایی تلسکوپ سلسترون مدل omni xlt 127 (بسته باز - قسمت 2)

دیجی کالا مگ - منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه ی تکنولوژی، بازی های کامپیوتری، فرهنگ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

اگر به نجوم علاقه دارید این قسمت از برنامه «بسته باز» برای شما جذاب خواهد بود. در این قسمت می خواهیم یک تلسکوپ را آنباکس کنیم. تلسکوپی متشکل از اپتیک ۵ اینچی اشمیت-کَسِگرین سلسترون و مقر استوایی CG-4. این اپتیک، نسبتا کوچیک و کم وزن و البته مانند بقیه ی اشمیت-کَسِگرین ها، همه کاره است. یعنی هم برای رصد سیاره ها […]

The post جعبه گشایی تلسکوپ سلسترون مدل Omni XLT 127 (بسته باز – قسمت ۳) appeared first on دیجی کالا مگ.

اگر به نجوم علاقه دارید این قسمت از برنامه «بسته باز» برای شما جذاب خواهد بود. در این قسمت می خواهیم یک تلسکوپ را آنباکس کنیم. تلسکوپی متشکل از اپتیک ۵ اینچی اشمیت-کَسِگرین سلسترون و مقر استوایی CG-4. این اپتیک، نسبتا کوچیک و کم وزن و البته مانند بقیه ی اشمیت-کَسِگرین ها، همه کاره است. یعنی هم برای رصد سیاره ها مناسب است و هم برای رصد اجرام اعماق آسمان و عکاسی نجومی.پس از جعبه گشایی این تلسکوپ و سرهم کردن قسمت های مختلف آن همراه با مهدی مومن زاده به زیر آسمان شب می رویم و درباره رصد آسمان با تلسکوپ بیشتر صحبت می کنیم. با ما همراه باشید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان جعبه‌گشایی تلسکوپ سلسترون مدل omni xlt 127 (بسته باز - قسمت 2) از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان جعبه‌گشایی تلسکوپ سلسترون مدل omni xlt 127 (بسته باز - قسمت 2) از وب سایت دیجی مگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجی مگ digimag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون