روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: دیجی مگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ساخت PDF با گوشی موبایل و پرینت گرفتن از سایت‌ها (فرمول - قسمت هفتم) از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ساخت PDF با گوشی موبایل و پرینت گرفتن از سایت‌ها (فرمول - قسمت هفتم)

دیجی کالا مگ - منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه ی تکنولوژی، بازی های کامپیوتری، فرهنگ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید با گوشی از صفحات یک سایت پرینت یا فایل PDF تهیه کنید. احتمالا برای انجام این کار از بخش های مورد نظر اسکرین شات می گیرید یا متن مورد نظر خودتان را از سایت داخل یک فایل Word کپی و سپس آن را به کامپیوتر منتقل می کنید. اما راه خیلی […]

The post چطور با گوشی از یک سایت پرینت بگیریم (فرمول قسمت – هفتم) appeared first on دیجی کالا مگ.

حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید با گوشی از صفحات یک سایت پرینت یا فایل PDF تهیه کنید. احتمالا برای انجام این کار از بخش های مورد نظر اسکرین شات می گیرید یا متن مورد نظر خودتان را از سایت داخل یک فایل Word کپی و سپس آن را به کامپیوتر منتقل می کنید. اما راه خیلی ساده تری هم برای پرینت گرفتن و ساخت PDF با گوشی موبایل وجود دارد که با کمک آن می توانید یک نسخه ی کامل از صفحه مورد نظرتان در سایت تهیه کنید.در قسمت هفتم فرمول این ترفند را با شما به اشتراک می گذاریم.

برچسب ها:

مطلب با عنوان ساخت PDF با گوشی موبایل و پرینت گرفتن از سایت‌ها (فرمول - قسمت هفتم) از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ساخت PDF با گوشی موبایل و پرینت گرفتن از سایت‌ها (فرمول - قسمت هفتم) از وب سایت دیجی مگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجی مگ digimag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون