روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: دیجی مگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان چگونه روی صفحه قفل گوشی پیام نمایش دهیم (فرمول - قسمت پنجم) از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

چگونه روی صفحه قفل گوشی پیام نمایش دهیم (فرمول - قسمت پنجم)

دیجی کالا مگ - منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه ی تکنولوژی، بازی های کامپیوتری، فرهنگ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

در مجموعه ویدیوهای فرمول قصد داریم نکته ها و ترفندهای ساده ای را به شما آموزش بدیم که بتوانید در زندگی مدرن از آن ها استفاده کنید. در اولین قسمت برنامه فرمول یاد می گیریم چطور صفحه ی اکسپلور اینستاگرام را شخصی سازی کنیم تا پست هایی که دوست داریم را بیشتر و پست هایی که دوست نداریم را کمتر ببینیم.

The post چگونه روی صفحه قفل گوشی پیام نمایش دهیم (فرمول – قسمت پنجم) appeared first on دیجی کالا مگ.

افزودن به لیست علاقه مندی ها۱سینا گلستانه۲۰ تیر ۱۳۹۸ | ۲۰:۱۵۲۰ تیر ۱۳۹۸دانلوددر مجموعه ویدیوهای فرمول قصد داریم نکته ها و ترفندهای ساده ای را به شما آموزش بدیم که بتوانید در زندگی مدرن از آن ها استفاده کنید. در اولین قسمت برنامه فرمول یاد می گیریم چطور صفحه ی اکسپلور اینستاگرام را شخصی سازی کنیم تا پست هایی که دوست داریم را بیشتر و پست هایی که دوست نداریم را کمتر ببینیم.۱۰۴.۰از۵برچسب ها : اندرویدگوشی موبایلنکته و ترفند

برچسب ها:

مطلب با عنوان چگونه روی صفحه قفل گوشی پیام نمایش دهیم (فرمول - قسمت پنجم) از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان چگونه روی صفحه قفل گوشی پیام نمایش دهیم (فرمول - قسمت پنجم) از وب سایت دیجی مگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجی مگ digimag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون