روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: دیجی مگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان لوگوی فایرفاکس باز هم تغییر کرد؛ خداحافظی با روباه از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

لوگوی فایرفاکس باز هم تغییر کرد؛ خداحافظی با روباه

دیجی کالا مگ - منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه ی تکنولوژی، بازی های کامپیوتری، فرهنگ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

شرکت موزیلا روز گذشته از لوگوی جدیدی رونمایی کرد که قرار است به عنوان لوگوی اصلی برای محصولات مهم این شرکت انجام وظیفه کند. این شرکت به غیر از مرورگر فایرفاکس ، ابزار مدیریت رمز عبور Lockwise، سرویس اشتراک گذاری فایل Send و ابزار امنیتی Firefox Monitor را ارائه می دهد. در لوگوی اصلی مربوط به تمام محصولات، […]

The post لوگوی فایرفاکس باز هم تغییر کرد؛ خداحافظی با روباه appeared first on دیجی کالا مگ.

شرکت موزیلا روز گذشته از لوگوی جدیدی رونمایی کرد که قرار است به عنوان لوگوی اصلی برای محصولات مهم این شرکت انجام وظیفه کند. این شرکت به غیر از مرورگر فایرفاکس ، ابزار مدیریت رمز عبور Lockwise، سرویس اشتراک گذاری فایل Send و ابزار امنیتی Firefox Monitor را ارائه می دهد.در لوگوی اصلی مربوط به تمام محصولات، اثری از روباه معروف دیده نمی شود و صرفا دم آتشین آن باقی مانده است. لازم به ذکر است که لوگویی که در تصویر اصلی این مطلب مشاهده می کنید، مربوط به کلیت برند فایرفاکس است و در لوگوی مرورگر همچنان روباه وجود دارد. در ادامه می توانید لوگوی دیگر محصولات موزیلا را مشاهده کنید که از لحاظ طیف رنگی مشابه یکدیگر هستند ولی از اشکال مختلفی بهره می برند.به غیر از موضوع لوگوها، موزیلا نشان داده که هیچوقت از تغییر نمی ترسد و به عنوان مثال بعد از اینکه فایرفاکس برای مدت ها نسبت به اصلی ترین رقیب خود یعنی گوگل کروم حرف زیادی برای گفتن نداشت، حالا بار دیگر از ویژگی های جذاب و قابل توجهی بهره می برد و مرتبا ویژگی های مهمی را برای کاربران خود به ارمغان می آورد. موزیلا چند سال قبل تلاش کرد که یک سیستم عامل اختصاصی برای گوشی های هوشمند توسعه دهد که در این زمینه و تعدادی از پروژه های دیگر شکست خورد ولی حالا به نظر می رسد این شرکت می خواهد حول محور حفظ حریم خصوصی، امکانات بیشتری را برای محصولات خود مانند مرورگر فایرفاکس ارائه کند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان لوگوی فایرفاکس باز هم تغییر کرد؛ خداحافظی با روباه از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان لوگوی فایرفاکس باز هم تغییر کرد؛ خداحافظی با روباه از وب سایت دیجی مگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجی مگ digimag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون