روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: دیجی مگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان معرفی 5 اپلیکیشن یادگیری زبان برای موبایل از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

معرفی 5 اپلیکیشن یادگیری زبان برای موبایل

دیجی کالا مگ - منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه ی تکنولوژی، بازی های کامپیوتری، فرهنگ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

بعضی از ما در تعطیلات نوروز سفر می رویم و بعضی دیگر ترجیح می دهیم تعطیلات را در خانه بمانیم. در هر دو صورت فرصت های زیادی پیدا می کنیم که بیکاریم و وقتمان را به بطالت می گذرانیم. کارهای خوب زیادی وجود دارد که می توانیم انجام دهیم که هم بهمان خوش بگذرد و هم بتوانیم چیزی یاد بگیریم. یکی […]

The post ۵ اپلیکیشن یادگیری زبان برای تعطیلات نوروزی appeared first on دیجی کالا مگ.

بعضی از ما در تعطیلات نوروز سفر می رویم و بعضی دیگر ترجیح می دهیم تعطیلات را در خانه بمانیم. در هر دو صورت فرصت های زیادی پیدا می کنیم که بیکاریم و وقتمان را به بطالت می گذرانیم. کارهای خوب زیادی وجود دارد که می توانیم انجام دهیم که هم بهمان خوش بگذرد و هم بتوانیم چیزی یاد بگیریم. یکی از جذاب ترین کارهایی که می توانیم انجام دهیم یادگیری زبان با موبایل است! فکرش را بکنید که می توانید با اپلیکیشن یادگیری زبان به سادگی زبان های عجیب و جذاب دنیا را در عرض چند روز یاد بگیرید. یا حتی زبان انگلیسی که حتما بارها تلاش کردید اسم خود را در یک کلاس بنویسید ولی هیچوقت فرصتش را پیدا نکرده اید.برای یادگیری زبان به این شیوه، فقط کافیست روزی ۱۰ الی ۱۵ دقیقه وقت خالی داشته باشید. مهم نیست در چه شرایطی هستید، فقط کافیست موبایلتان همراهتان باشد. درس ها معمولا ساده شروع می شوند و بعد از مدتی به مرور مفصل تر می شوند. یک اپلیکیشن یادگیری زبان خوب، در مدت کوتاه به شما لغت های مختلف و گرامر پایه را آموزش می دهند و روی شنوایی و گفتار شما هم کار می کند.در ویدیوی معرفی اپلیکیشن این هفته ۵ اپلیکیشن یادگیری زبان برتر دنیا را به شما معرفی می کنیم.

برچسب ها:

مطلب با عنوان معرفی 5 اپلیکیشن یادگیری زبان برای موبایل از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان معرفی 5 اپلیکیشن یادگیری زبان برای موبایل از وب سایت دیجی مگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجی مگ digimag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون