روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: دیجی مگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بهترین برنامه‌های مسیریابی به جز Waze و Google Maps از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بهترین برنامه‌های مسیریابی به جز Waze و Google Maps

دیجی کالا مگ - منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه ی تکنولوژی، بازی های کامپیوتری، فرهنگ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

برنامه های مسیریابی در مسافرت های داخلی و خارجی خیلی کاربرد دارند و مسیرهای داخل یا خارج از شهر را به خوبی به شما نشان می دهند. علاوه بر مسیریابی می توانیم مکان های دوروبر خودمان را پیدا کنیم و از موقعیت فعلی دقیق خودمان آگاه بشیم. خوشبختانه می دانید که Waze و Google Maps تنها برنامه های مسیریابی رایگان موبایل نیستند […]

The post ۳ اپلیکیشن مسیریابی که می توانند جایگزین Waze و Google Maps شوند! appeared first on دیجی کالا مگ.

برنامه های مسیریابی در مسافرت های داخلی و خارجی خیلی کاربرد دارند و مسیرهای داخل یا خارج از شهر را به خوبی به شما نشان می دهند. علاوه بر مسیریابی می توانیم مکان های دوروبر خودمان را پیدا کنیم و از موقعیت فعلی دقیق خودمان آگاه بشیم. خوشبختانه می دانید که Waze و Google Maps تنها برنامه های مسیریابی رایگان موبایل نیستند و ده ها برنامه مسیریابی و نقشه دیگر هم برای اندروید و iOS وجود دارد. اما کدام یک از این برنامه ها نقشه کامل تری به ما می دهند و به صرفه تر هستند؟در ویدیو این هفته ۳ اپلیکیشن مسیریابی جدید و معروف به شما معرفی می کنیم که می توانید در سفرهای نوروزی خود از آن ها استفاده کنید و با خیال راحت بزنید به دل سفر. ایام عید است و فرصت زیادی برای سفرهای هیجان انگیز و ماجراجویی پیدا می شود. اگر به نقاطی می روید که به اینترنت دسترسی ندارید، اگر مقصد جدید را خوب نمی شناسید، اگر راه ها بسته شدند و دنبال مسیرهای جایگزین هستید، اگر عجله دارید و به دنبال کوتاه ترین یا سریع ترین مسیر هستید، هرکدام از این برنامه های مسیریابی قطعا به کارتان خواهد آمد. برنامه های خوبی که به شما اجازه دانلود نقشه ها و پیدا کردن رستوران ها، پمپ بنزین ها، هتل ها و غیره را می دهد.اگر شما هم مثل ما دوست دارید که استفاده از اپلیکیشن های جدید را تجربه کنید، ویدیوی معرفی اپلیکیشن این هفته را از دست ندهید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان بهترین برنامه‌های مسیریابی به جز Waze و Google Maps از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بهترین برنامه‌های مسیریابی به جز Waze و Google Maps از وب سایت دیجی مگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجی مگ digimag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون