روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: دیجی مگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان جعبه گشایی آنر ویو ۲۰ - پرچم دار جدید آنر با صفحه نمایش حفره دار از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

جعبه گشایی آنر ویو ۲۰ - پرچم دار جدید آنر با صفحه نمایش حفره دار

دیجی کالا مگ - منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه ی تکنولوژی، بازی های کامپیوتری، فرهنگ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

آنر پیش از این از آخرین پرچم دار خود یعنی آنر ویو ۲۰ در چین (با نام آنر V20) رونمایی کرده بود. اما امروز طی مراسمی در شهر پاریس فرانسه شاهد رونمایی رسمی این گوشی برای بازار جهانی بودیم. به همین مناسبت از شما دعوت می کنیم با جعبه گشایی آنر ویو ۲۰ در دیجی کالا مگ همراه ما […]

The post جعبه گشایی آنر ویو ۲۰ در دیجی کالا مگ appeared first on دیجی کالا مگ.

آنر پیش از این از آخرین پرچم دار خود یعنی آنر ویو ۲۰ در چین (با نام آنر V20) رونمایی کرده بود. اما امروز طی مراسمی در شهر پاریس فرانسه شاهد رونمایی رسمی این گوشی برای بازار جهانی بودیم. به همین مناسبت از شما دعوت می کنیم با جعبه گشایی آنر ویو ۲۰ در دیجی کالا مگ همراه ما باشید.آنر ویو ۲۰ بیش از هر چیز به دلیل صفحه نمایش حفره دارش مورد توجه رسانه های مختلف دنیای تکنولوژی قرار گرفت. اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در دفتر آنر در تهران از نزدیک با این گوشی ملاقات کردیم و در مورد حفره نمایشگر آن سخن گفتیم.تماشا کنید: آنر ویو ۲۰؛ کرم چاله ای به سوی آینده!علاوه بر طراحی نوآورانه صفحه نمایش و الگوی جذاب V شکل روی قاب پشتی، این گوشی با بهره مندی از پردازنده ی بسیار قدرتمند کایرین ۹۸۰ و ۶ یا ۸ گیگابایت رم، از نظر سخت افزاری هم هم تراز با پرچم داران سال ۲۰۱۹ است.آنر ویو ۲۰ همچنین اولین گوشی دنیاست که با سنسور دوربین جدید ۴۸ مگاپیکسلی سونی روانه ی بازار می شود. دوربین ویو ۲۰ از دقت بالای این سنسور در کنار هوش مصنوعی پردازنده کایرین ۹۸۰ برای ثبت تصاویری با جزئیات زیاد استفاده می کند.علاوه بر این، آنر در این گوشی برای تشخیص عمق به جای یک دوربین دوم معمولی از یک اسکنر سه بعدی استفاده کرده است. این اسکنر سه بعدی بر مبنای تکنولوژی «مدت پرواز» (Time-of-flight) کار می کند و می تواند قابلیت های جدیدی را ممکن کند.آنر ویو ۲۰ ویژگی های جذابی دارد که به زودی با نگاهی دقیق تر آن ها را بررسی خواهیم کرد. منتظر ویدیوهای بعدی ما باشید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان جعبه گشایی آنر ویو ۲۰ - پرچم دار جدید آنر با صفحه نمایش حفره دار از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان جعبه گشایی آنر ویو ۲۰ - پرچم دار جدید آنر با صفحه نمایش حفره دار از وب سایت دیجی مگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجی مگ digimag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون