روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: دیجی مگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آنر ویو ۲۰ - اولین برخورد نزدیک با نمایشگر حفره دار از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آنر ویو ۲۰ - اولین برخورد نزدیک با نمایشگر حفره دار

دیجی کالا مگ - منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه ی تکنولوژی، بازی های کامپیوتری، فرهنگ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

آنر سال گذشته برای اولین بار آخرین نسل از سری V خود یعنی گوشی آنر V10 را با نام جدید آنر ویو ۱۰ در خارج از چین هم عرضه کرد. آنر ویو ۱۰ یک گوشی با سخت افزار بسیار قدرتمند و ویژگی های یک پرچم دار بود که با قیمت کمتر نسبت به رقبا موفقیت زیادی به دست […]

The post آنر View 20؛ کرم چاله ای به سوی آینده! appeared first on دیجی کالا مگ.

آنر سال گذشته برای اولین بار آخرین نسل از سری V خود یعنی گوشی آنر V10 را با نام جدید آنر ویو ۱۰ در خارج از چین هم عرضه کرد. آنر ویو ۱۰ یک گوشی با سخت افزار بسیار قدرتمند و ویژگی های یک پرچم دار بود که با قیمت کمتر نسبت به رقبا موفقیت زیادی به دست آورد. حال با معرفی آنر ویو ۲۰ به نظر می رسد قرار است روند عرضه این سری برای جهانیان ادامه داشته باشد.هر چند آنر ویو ۱۰ گوشی بسیار قدرتمندی بود ولی از نظر طراحی ظاهری شبیه به گوشی های ۲۰۱۷ داشت. البته حقیقت این است که این گوشی واقعا هم در آخرین روزهای سال ۲۰۱۷ رونمایی شد. اما داستان در مورد آنر ویو ۲۰ کاملا متفاوت است. این گوشی با این که در آخرین روزهای سال ۲۰۱۸ معرفی شد، اما روزنه ای را به سوی طراحی جدید گوشی ها در سال ۲۰۱۹ باز کرد. با آنر ویو ۲۰ دوران نمایشگرهای حفره دار رسما آغاز شده است.البته همان طور که ناچ یا بریدگی صفحه نمایش گامی به سوی آینده بود، نمایشگرهای حفره دار هم مقصد نهایی نیستند. به نظر می رسد در مسیر سفر به سمت گوشی های بدون حاشیه واقعی، باید از حفره ی نمایشگر هم مانند کرم چاله ای به سوی آینده عبور کنیم!در این ویدیو شما را با مهم ترین ویژگی گوشی آنر ویو ۲۰ یعنی نمایشگر حفره دار بیشتر آشنا خواهیم کرد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان آنر ویو ۲۰ - اولین برخورد نزدیک با نمایشگر حفره دار از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آنر ویو ۲۰ - اولین برخورد نزدیک با نمایشگر حفره دار از وب سایت دیجی مگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجی مگ digimag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون