روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: دیجی مگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مهاجرت آسان به گوشی‌های سامسونگ با اپلیکیشن اسمارت سوییچ |دیجی‌کالا مگ از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مهاجرت آسان به گوشی‌های سامسونگ با اپلیکیشن اسمارت سوییچ |دیجی‌کالا مگ

دیجی کالا مگ - منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی

بعد از خرید گوشی جدید، یکی از وقت گیرترین کارهایی که باید انجام شود، انتقال انواع و اقسام فایل ها از گوشی قدیمی است. در این میان، بزرگ ترین سازنده ی گوشی های جهان برای این که کار کاربرانش را راحت تر کند، اپلیکیشن Smart Switch را توسعه داده است. کاربران گوشی ها و تبلت های گلکسی سامسونگ با استفاده از این نرم افزار […]

مطلب مهاجرت آسان به گوشی های سامسونگ با Smart Switch برای نخستین بار در دیجی کالا مگ منتشر شده است.

بعد از خرید گوشی جدید، یکی از وقت گیرترین کارهایی که باید انجام شود، انتقال انواع و اقسام فایل ها از گوشی قدیمی است. در این میان، بزرگ ترین سازنده ی گوشی های جهان برای این که کار کاربرانش را راحت تر کند، اپلیکیشن Smart Switch را توسعه داده است. کاربران گوشی ها و تبلت های گلکسی سامسونگ با استفاده از این نرم افزار که نسخه ی موبایل و دسکتاپ آن هم عرضه شده، می توانند فایل های مختلف را به راحتی از هر گوشی دیگر با هر سیستم عاملی به گوشی سامسونگ منتقل کنند. در ادامه، نگاهی به اپلیکیشن اسمارت سوییچ سامسونگ و روش کار با آن می اندازیم.چه فایل هایی از طریق سامسونگ اسمارت سوییچ منتقل می شوند؟فهرست مخاطبین، پیامک ها، عکس ها، آهنگ ها، ویدیوها، تاریخچه تماس و موارد این چنینی می توانند از طریق این اپلیکیشن روانه ی گجت گلکسی تازه نفس شوند. تفاوتی بین فایل های ذخیره شده در حافظه داخلی و کارت SD وجود ندارد و تمام اطلاعات به راحتی منتقل می شوند.انتقال از گجت اندرویدی به گجت گلکسی۱. در هر دو گجت اندرویدی اپلیکیشن سامسونگ Smart Siwtch را نصب کنید.۲. بعد از نصب، این اپلیکیشن را در هر دو گجت اجرا کنید.۳. در هر دو گجت گزینه ی Android to Galaxy را انتخاب کنید.۴. در گجت مبدا، فایل های موردنظر را انتخاب و سپس بر گزینه ی Transfer ضربه بزنید.۵. صبر کنید تا ارتباط بین این دو گجت برقرار شود و سپس بر گزینه ی Ok در گجت گلکسی ضربه بزنید.۶. بعد از اتمام فرایند انتقال، بر گزینه ی Done ضربه بزنید.انتقال از آیفون یا آیپد به گجت گلکسی۱. در آیفون یا آیپد، روانه ی Setting،iCloud و سپس Storage & Backup شوید و برای آغاز فرایند پشتیبان گیری بر گزینه ی Back Up Now ضربه بزنید.۲. اپلیکیشن سامسونگ Smart Switch را در گجت گلکسی خود نصب کنید.۳. اپلیکیشن سامسونگ Smart Switch را اجرا کنید و سپس بر گزینه ی Import from iCloud ضربه بزنید.۴. بعد از ورود به اکانت iCloud، جدیدترین نسخه ی پشتیبان را انتخاب کنید.۵. فایل های موردنظر خود را انتخاب کنید و سپس بر گزینه ی Import ضربه بزنید.۶. بعد از اتمام فرایند، برای خروج از اپلیکیشن بر گزینه ی Done ضربه بزنید.انتقال فایل با استفاده از نسخه ویندوزی یا مک اسمارت سوییچسامسونگ همچنین نسخه ی ویندوزی و Mac برنامه Smart Switch را هم عرضه کرده که به کاربران کمک می کند از طریق نسخه های پشتیبان ذخیره شده این انتقال را انجام دهند.۱. ابتدا نسخه ویندوز یا Mac این برنامه را دانلود و سپس آن را نصب کنید.۲. نرم افزار را اجرا کنید و بعد از طریق کابل USB گجت گلکسی را به سیستم وصل کنید.۳. ابتدا بر Restore و سپس بر Change Data to restore کلیک کنید و سپس نسخه ی پشتیبان موردنظر را انتخاب کنید.۴. بعد از انتخاب فایل ها و محتواهای موردنظر، بر گزینه ی Ok و سپس Restore now کلیک کنید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان مهاجرت آسان به گوشی‌های سامسونگ با اپلیکیشن اسمارت سوییچ |دیجی‌کالا مگ از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مهاجرت آسان به گوشی‌های سامسونگ با اپلیکیشن اسمارت سوییچ |دیجی‌کالا مگ از وب سایت دیجی مگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجی مگ digimag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون