روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: دیجی مگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان معرفی ست ابزار کودک | مطالب سریالی معرفی محصول در دیجی‌کالا مگ از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

معرفی ست ابزار کودک | مطالب سریالی معرفی محصول در دیجی‌کالا مگ

دیجی کالا مگ - منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی

مهندس کوچک شما آماده است تا به تعمیر اسباب بازی هایش بپردازد. ست ابزار کودک مدل «۱-۶۶۰۷» یک مجموعه ای از ابزار مکانیکی بوده که برای کودکان بالاتر از ۳ سال طراحی شده است. از میان ابزار این مجموعه می توان پیچ گوشتی، چکش،اره، پیچ، مهره و دریل را نام برد. تمامی این قطعات درون یک جعبه ی ۲۱٫۵ × ۱۱ […]

مطلب [معرفی محصول] یک جعبه ابزار برای بچه ها برای نخستین بار در دیجی کالا مگ منتشر شده است.

مهندس کوچک شما آماده است تا به تعمیر اسباب بازی هایش بپردازد. ست ابزار کودک مدل «۱-۶۶۰۷» یک مجموعه ای از ابزار مکانیکی بوده که برای کودکان بالاتر از ۳ سال طراحی شده است.از میان ابزار این مجموعه می توان پیچ گوشتی، چکش،اره، پیچ، مهره و دریل را نام برد. تمامی این قطعات درون یک جعبه ی ۲۱٫۵ × ۱۱ × ۱۲ سانتی متری قرار می گیرند. استفاده از این جعبه ی ۲۱ سانتی متری موجب شده تا کودک نگران گم شدن وسایلش نباشد.همچنین طراحی این صندوقچه همانند جعبه ابزارهای بزرگسالان بوده که این موضوع برای کودکان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر شما هم به دنبال هدیه ای برای پسربچه ها ی بالای سه سال هستید، ست ابزار کودک ۶۶۰۷ می تواند بهترین گزینه برای این هدف باشد و مطمئن باشید آن ها را حسابی خوشحال خواهد کرد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان معرفی ست ابزار کودک | مطالب سریالی معرفی محصول در دیجی‌کالا مگ از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان معرفی ست ابزار کودک | مطالب سریالی معرفی محصول در دیجی‌کالا مگ از وب سایت دیجی مگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجی مگ digimag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون