روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: دیجی مگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان معرفی و نقد و بررسی چراغ فانوسی سیهانگ از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

معرفی و نقد و بررسی چراغ فانوسی سیهانگ

دیجی کالا مگ - منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی

در زمان سفر، استفاده از چراغی مناسب می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات باشد. وجود چنین چراغی در هر خانه نیز امری ضروری است تا در صورت قطعی برق بتوان به کمک آن، روشنایی را به خانه بازگرداند. چراغ فانوسی «سيهانگ» مدل «SH-5900T» به گونه ای ساخته و طراحی شده است که می توانید با استفاده از آن […]

مطلب معرفی چراغ فانوسی خیلی باحال برای نخستین بار در دیجی کالا مگ منتشر شده است.

در زمان سفر، استفاده از چراغی مناسب می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات باشد. وجود چنین چراغی در هر خانه نیز امری ضروری است تا در صورت قطعی برق بتوان به کمک آن، روشنایی را به خانه بازگرداند. چراغ فانوسی «سیهانگ» مدل «SH-5900T» به گونه ای ساخته و طراحی شده است که می توانید با استفاده از آن در زمان سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و حتی در خانه از نعمت روشنایی بهره مند شوید.این چراغ بدنه ای پلاستیکی دارد که باعث وزن سبک آن شده است؛ به نحوی که کار حمل ونقل و جابه جایی آن برای شما ساده تر می شود. البته این چراغ به دلیل استفاده از پلاستیک در ساختش، برای محیط های کوهستانی یا دمای بسیار کم مناسب نیست؛ اما در نهایت پلاستیک به کاررفته در ساخت آن دارای مقاومت زیادی دربرابر فشار است تا بتوانید از آن در زمان سفر یا طبیعت گردی استفاده کنید. ابعاد این چراغ به گونه ای تخمین زده شده است که می توانید آن را به شکلی راحت برای استفاده در زمان سفر حمل کرده یا نگه دارید. همچنین ساختاری کشویی دارد؛ به نحوی که در صورت نیازنداشتن، می توانید قسمت بالایی اش را به سمت داخل بکشید و چراغ خود را در ابعادی کوچک جمع کنید و آن را برای استفاده در مواقع ضروری در دسترس قرار دهید.این چراغ منبع تغذیه ای دارد که پس از اتصال پریز به برق شهری شارژ می شود. همچنین در قسمت بالایی این چراغ، پنل خورشیدی تعبیه شده است تا در صورتی که به برق شهری دسترسی نداشتید، بتوانید از نور خورشید به عنوان یک منبع انرژی برای شارژکردن این چراغ استفاده کنید. این چراغ منبع تغذیه ای دارد که پس از اتصال پریز به برق شهری شارژ می شود. همچنین در قسمت بالایی این چراغ، پنل خورشیدی تعبیه شده است تا در صورتی که به برق شهری دسترسی نداشتید، بتوانید از نور خورشید به عنوان یک منبع انرژی برای شارژکردن این چراغ استفاده کنید. این چراغ فانوسی دارای یک درگاه اتصال به USB بوده که آن را به عنوان یک پاوربانک برای شارژکردن گوشی های تلفن همراه بسیار مناسب ساخته است. برای مثال اگر در زمان سفر شارژ موبایلتان به اتمام رسید و به برق شهری یا پاوربانک دسترسی نداشتید، این چراغ فانوسی جایگزین بسیار مناسبی خواهد بود تا از برق ذخیره شده در منبع تغذیه ی آن، برای شارژکردن تلفن همراه خود استفاده کنید.چراغ فانوسی سیهانگ مدل SH-5900T به دلیل ساخته شدن از پلاستیک برای استفاده در کوهنوردی، صخره نوردی یا محیط هایی با دمای بسیار کم نامناسب است؛ اما وجود قابلیت هایی نظیر شارژشدن به وسیله ی پنل خورشیدی، قابلیت شارژ کردن موبایل یا قابلیت جمع شدن در ابعادی کوچک، این چراغ را به وسیله ای مناسب برای استفاده در سفر تبدیل کرده است.

برچسب ها:

مطلب با عنوان معرفی و نقد و بررسی چراغ فانوسی سیهانگ از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان معرفی و نقد و بررسی چراغ فانوسی سیهانگ از وب سایت دیجی مگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجی مگ digimag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون