روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: دیجی مگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ربات قهوه‌ساز خوشمزه‌ترین قهوه‌ی ممکن را درست می‌کند از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ربات قهوه‌ساز خوشمزه‌ترین قهوه‌ی ممکن را درست می‌کند

دیجی کالا مگ - منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی

تصور کنید صبح با عجله از خواب بیدار می شوید و تنها چیزی که دلتان می خواهد یک قهوه ی خوشمزه است. وقت تهیه ی قهوه در خانه را ندارید و از پودرهای قهوه ی آماده خسته شده اید. ربات Cafe X برای حل چنین مشکلی ساخته شده است. این ربات در کمترین زمان خوشمزه ترین قهوه ی ممکن را برای تان آماده می کند. […]

مطلب ربات قهوه ساز خوشمزه ترین قهوه را درست می کند برای نخستین بار در دیجی کالا مگ منتشر شده است.

تصور کنید صبح با عجله از خواب بیدار می شوید و تنها چیزی که دلتان می خواهد یک قهوه ی خوشمزه است. وقت تهیه ی قهوه در خانه را ندارید و از پودرهای قهوه ی آماده خسته شده اید. ربات Cafe X برای حل چنین مشکلی ساخته شده است. این ربات در کمترین زمان خوشمزه ترین قهوه ی ممکن را برای تان آماده می کند. باور ندارید؟ این ویدیوی کوتاه را حتما ببینید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان ربات قهوه‌ساز خوشمزه‌ترین قهوه‌ی ممکن را درست می‌کند از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ربات قهوه‌ساز خوشمزه‌ترین قهوه‌ی ممکن را درست می‌کند از وب سایت دیجی مگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجی مگ digimag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون