روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: دیجی مگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پاناسونیک از اجاق‌های القایی هم‌اندازه‌ی مایکروویو رونمایی می‌کند از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پاناسونیک از اجاق‌های القایی هم‌اندازه‌ی مایکروویو رونمایی می‌کند

دیجی کالا مگ - منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی

اجاق های القایی به زودی در اندازه های بسیار بزرگ عرضه می شوند؛ آن قدر که اگر قصد تهیه ی یک اجاق القایی را داشته باشید، اول باید مطمئن شوید که آشپزخانه تان به حد کافی بزرگ باشد. پاناسونیک اعلام کرده تا پایان سال جاری میلادی این اجاق ها را به بازار عرضه می کند. اجاق های القایی به خاطر ظاهر زیبا و جمع وجورشان طرفداران بسیاری […]

مطلب پاناسونیک از اجاق های القایی هم اندازه ی مایکروویو رونمایی می کند برای نخستین بار در دیجی کالا مگ منتشر شده است.

اجاق های القایی به زودی در اندازه های بسیار بزرگ عرضه می شوند؛ آن قدر که اگر قصد تهیه ی یک اجاق القایی را داشته باشید، اول باید مطمئن شوید که آشپزخانه تان به حد کافی بزرگ باشد. پاناسونیک اعلام کرده تا پایان سال جاری میلادی این اجاق ها را به بازار عرضه می کند.اجاق های القایی به خاطر ظاهر زیبا و جمع وجورشان طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارند. امتیاز این اجاق ها همچنین صرفه جویی در انرژی است. اجاق های القایی با المنت گرمایی یا شعله کار نمی کنند بلکه به صفحه ی شیشه ای مجهز هستند که می توان تابه و قابلمه های بزرگ با کفه ی مخصوص اجاق برقی (یعنی با خاصیت جذب آهن ربا درکف) را روی آن قرار داد. بنابراین برای پخت وپز و گرمایش ظروف، به جای رسانش گرمایی از گرمایش القایی استفاده می کنند.نمونه ای از اجاق های القایی موجود در بازارحالا پاناسونیک اعلام کرده به زودی این اجاق ها را در اندازه ای بزرگ تر و شکل و شمایلی شبیه به اجاق های مایکروویو عرضه می کند. البته نسخه ی اولیه ی این اجاق ها در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی رونمایی شده و قرار است اوایل پاییز سال آینده برای مصرف مشتریان عرضه شود.اجاق های القایی با المنت گرمایی یا شعله کار نمی کنند بلکه به صفحه ی شیشه ای مجهز هستند که گرما را به ظروف دارای جذب آهن ربا در کف انتقال می دهد. همین حالا هم اجاق های القایی وسیله ی ایده آلی برای آشپزهای تازه کار هستند چرا که در موارد بسیار محدودی نیاز است که از قبل گرما دیده و برای پخت وپز آماده شوند. همچنین از ایمنی بیشتری هم برخوردار هستند. بنابراین می توان گفت با ارایه ی سری جدید اجاق های القایی پاناسونیک (در اندازه ای بزرگ تر) با نسل جدیدی از ابزارهای پخت وپز روبه رو خواهیم شد که استفاده از ابزارهای نسل پیش را بی معنا جلوه می دهد.منابع: Engadget , Ubergizmo

برچسب ها:

مطلب با عنوان پاناسونیک از اجاق‌های القایی هم‌اندازه‌ی مایکروویو رونمایی می‌کند از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پاناسونیک از اجاق‌های القایی هم‌اندازه‌ی مایکروویو رونمایی می‌کند از وب سایت دیجی مگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجی مگ digimag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون