روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: دیجی مگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان 8 ترفند برای عکاسی ورزشی با دوربین موبایل از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

8 ترفند برای عکاسی ورزشی با دوربین موبایل

دیجی کالا مگ - منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی

چیز زیادی تا شروع بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باقی نمانده است؛ رویدادی که در طی آن همه جا را صحبت از فوتبال و اخبار ورزشی فرا خواهد گرفت. طبیعتا با بالا گرفتن تب فوتبال و خبر ورزشی، تب عکاسی ورزشی هم بالا می گیرد. شاید شما هم جزو افرادی باشید که همیشه دوست داشتند به […]

مطلب ۸ ترفند ساده برای عکاسی ورزشی با موبایل برای نخستین بار در دیجی کالا مگ منتشر شده است.

چیز زیادی تا شروع بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باقی نمانده است؛ رویدادی که در طی آن همه جا را صحبت از فوتبال و اخبار ورزشی فرا خواهد گرفت. طبیعتا با بالا گرفتن تب فوتبال و خبر ورزشی، تب عکاسی ورزشی هم بالا می گیرد. شاید شما هم جزو افرادی باشید که همیشه دوست داشتند به یک عکاس ورزشی تبدیل شوند. اما سؤال این است که چگونه عکاس ورزشی شویم؟ به اعتقاد ما اهالی مدرسه عکاسی موبایل دیجی کالا مگ برای این کار لزوما نباید بهترین دوربین عکاسی را در اختیار داشته باشید؛ بلکه تنها با در اختیار داشتن یک گوشی موبایل هم می توانید عکاسی ورزشی را تجربه کنید. البته ثبت عکس خوب همواره نیاز به اندکی مهارت، تجربه و دانش دارد. در ویدیوکست این هفته قصد داریم ۸ نکته و ترفند ساده را برای شروع عکاسی ورزشی با موبایل به شما بیاموزیم. البته فراموش نکنید که به طور کلی می توانید این نکات را برای عکاسی از هر صحنه ی اکشن و پرتحرکی به کار ببرید.قطعا یک عکاس ورزشی حرفه ای از تجهیزات حرفه ای و کاملا مناسب استفاده می کند. ولی عموم ما به عنوان افراد آماتور به احتمال زیاد مجبور هستیم به نزدیک ترین دوربینی که دستمان به آن می رسد بسنده کنیم، که در بیشتر مواقع همان دوربین موبایل است. با این حال با دانستن و رعایت کردن چند نکته ی ساده می توانیم با همان دوربین گوشی موبایل هم عکس های ورزشی بهتری بگیریم. انتخاب روشن ترین محل ممکن، استفاده کردن از عکاسی پیاپی (Burst Mode)، استفاده کردن به موقع از لنز تله فتو یا واید در دوربین های دوتایی، دنبال کردن جهت بازی، استفاده کردن از امکانات گوشی برای تنظیم صحیح فوکوس، چک کردن وضعیت حالت HDR و استفاده کردن از حالت فیلمبرداری اسلوموشن و سوپر اسلومشن برای ضبط فیلم های دراماتیک از صحنه های ورزشی، بخشی از مواردی است که در این ویدیوکست در مورد آن ها به طور کامل صحبت کرده ایم.

برچسب ها:

مطلب با عنوان 8 ترفند برای عکاسی ورزشی با دوربین موبایل از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان 8 ترفند برای عکاسی ورزشی با دوربین موبایل از وب سایت دیجی مگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجی مگ digimag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون