روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: دیجی مگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آنچه شما گفتید؛ پیام رسان داخلی یا خارجی؟ از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آنچه شما گفتید؛ پیام رسان داخلی یا خارجی؟

دیجی کالا مگ - منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی

در «شما بگویید» این هفته نظر شما را درمورد پیام رسان های داخلی و خارجی پرسیدیم؛ از این پرسیدیم که درصورت فیلترینگ دائمی تلگرام، شما به سمت پیام رسان های داخلی می روید یا خارجی؟ این هفته یکی از داغ ترین و جنجالی ترین شما بگویید های اخیر را داشتیم. استقبال شما عزیزان در سایت و شبکه های مجازی بی نظیر بود. با […]

مطلب آنچه شما گفتید؛ پیام رسان داخلی یا خارجی؟ برای نخستین بار در دیجی کالا مگ منتشر شده است.

در «شما بگویید» این هفته نظر شما را درمورد پیام رسان های داخلی و خارجی پرسیدیم؛ از این پرسیدیم که درصورت فیلترینگ دائمی تلگرام، شما به سمت پیام رسان های داخلی می روید یا خارجی؟این هفته یکی از داغ ترین و جنجالی ترین شما بگویید های اخیر را داشتیم. استقبال شما عزیزان در سایت و شبکه های مجازی بی نظیر بود. با شرایط کنونی به نظر می رسد فیلترینگ تلگرام دائمی باشد. ممکن است خیلی از کاربران تا مدت ها به تلاش خود برای استفاده از تلگرام ادامه دهند اما درنهایت تعداد قابل توجهی از کاربران به فکر یک پیام رسان جایگزین مناسب باشند. این چند وقت اخیر پیام رسان های داخلی بیشتر سر زبان ها افتادند تا به لطف امکاناتی مشابه تلگرام، داشتن کانال و رایگان بودن مصرف اینترنت آن ها، نظر کاربران ایرانی را به سمت خود جلب کنند.پیام رسان های داخلی هنوز به تکامل نرسیده اند و باگ های زیادی دارند. هم چنین یک اپلیکیشن به عنوان پیام رسان اصلی و جایگزین معرفی نشده است. همین موضوع باعث شده تا شاهد پراکندگی کاربران پیام رسان های ایرانی باشیم. این درحالیست که تلگرام و وایبر برای مدت ها پیام رسان اصلی کاربران ایرانی بودند. ریتم کامنت های شما بگویید این هفته نشان می دهد خیلی از کاربران پیام رسان های خارجی را امن می دانند؛ به خصوص اپلیکیشنی مثل تلگرام که از فناوری پیشرفته ای مثل رمزنگاری سرتاسری بهره می برد. از طرفی در بعضی از کامنت ها دیدیم که کاربران پیام رسان های داخلی به مزایایی هم چون ظاهر مشابه به تلگرام و مصرف رایگان اینترنت این اپلیکیشن ها اشاره می کنند.امروز من و صوفیا کنار هم نشستیم تا مروری بر نظرات شما عزیزان داشته باشیم و کامنت سایت و اینستاگرام را جمع بندی کنیم. همان طور که پیش بینی می کردیم، پیام رسان های خارجی بیشترین سهم از آرای نظرسنجی را به خود اختصاص داده اند، توصیه می کنیم اگر علاقمند به شنیدن کامنت های متنوع و هیجان انگیز کاربران هستید، ویدیوکست «آنچه شما گفتید» این هفته را از دست ندهید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان آنچه شما گفتید؛ پیام رسان داخلی یا خارجی؟ از وب سایت دیجی مگ digimag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آنچه شما گفتید؛ پیام رسان داخلی یا خارجی؟ از وب سایت دیجی مگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجی مگ digimag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون