روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: تجارت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دستگیری به علت شوخی یک یوتیوبر با بمب گذاری از وب سایت تجارت نیوز tejaratnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دستگیری به علت شوخی یک یوتیوبر با بمب گذاری

یوتیوب از اولین روز های محبوبیتش به رسانه ای مستقل برای تولید محتوای شخصی در دست دارندگان موبایل بدل شد؛ محتوایی که همیشه هم خوشایند بینندگان نبوده و نارضایتی هایی را به همراه داشته است. در این پلتفرم گاهی با کمدین هایی روبرو بوده ایم ...

The post تهدید یک یوتیوبر به بمب گذاری به دستگیری وی منجر شد appeared first on دیجیاتو.

یوتیوب از اولین روز های محبوبیتش به رسانه ای مستقل برای تولید محتوای شخصی در دست دارندگان موبایل بدل شد؛ محتوایی که همیشه هم خوشایند بینندگان نبوده و نارضایتی هایی را به همراه داشته است.در این پلتفرم گاهی با کمدین هایی روبرو بوده ایم که اخلاقیات برایشان ارزشی نداشته و از حس طنز عجیب و غریبی نسبت به دیگران برخوردار بوده اند. این افراد همیشه تلاش کرده اند که خط قرمز شوخی ها را جابجا کرده و کاربران را میخکوب کنند اما بعضا شوخی هایشان اعتراض های جنجال برانگیزی را در پی داشته است.تمسخر افراد در مکان های عمومی، حمله به دیگران و خندیدن به مردگان، همگی جزو مورد هایی هستند که شوخی یک یوتیوبر خط قرمز ها را رد کرده و موجب نارضایتی کاربران شده اند. حال به تازگی فردی با نام کاربری Arab Andy سعی کرده که به روشی متفاوت مخاطبانش در یوتیوب را سر کار بگذارد و متاسفانه شوخی با بمب گذاری اون به دستگیری اش منجر شد.به گزارش پلیس دانشگاه واشنگتن، فردی در حالی که با یک گوشی از خود فیلم می گرفت به کلاسی در کمپ دانشگاهی وارد شد. او از همه تقاضا کرد که به او توجه کنند و سپس پیغام ضبط شده ای را از بلندگو پخش نمود.«یک بمب C4 در این محل قرار دارد و اکنون فعال شده است.»این مسئله موجب شد که دانشجویان نگران شوند، زنگ خطر را به صدا در آورده و سراسیمه محل را ترک بگویند.«عرب اندی» به صورت همزمان ویدیوی زنده ی این اتفاق را در کانال یوتیوبش قرار داده بود که مسئولین این پلتفرم، ویدیوی یاد شده را از این سایت حذف کرده اند. در این ویدیو پیام ضبط شده را به طور کامل می توان شنید و به نظر می رسد که این شخص توانسته محل کمپ را به راحتی ترک کند اما پس از این اتفاق، ویدیوی جدیدی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد پلیس این یوتیوبر را در پیاده روی یک خیابان دستگیر کرده است.این فرد پس از دستگیری اعلام کرده که هیچ جرمی مرتکب نشده، بمب یا تهدیدی در کار نبوده و تمامی این اتفاق یک بازی برای جمع آوری اعانه بوده است. برنامه کانال یوتوب اندی این گونه است که کاربران می توانند با اهدا کردن مبلغ پول کمی، وی را وادار کنند به محل به خصوصی رفته و محتوای دلخواه کاربران را از یک بلندگو پخش کند. پلیس با بررسی حساب کاربری او متوجه شده که یک کاربر با پرداخت ۴.۲ دلار از او خواسته تا این پیغام تهدید به بمب گذاری را در دانشگاه واشنگتن پخش کند.تماشا کنید: ۱۳ سال پیش اولین ویدیو در یوتیوب منتشر شد

مطلب با عنوان دستگیری به علت شوخی یک یوتیوبر با بمب گذاری از وب سایت تجارت نیوز tejaratnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دستگیری به علت شوخی یک یوتیوبر با بمب گذاری از وب سایت تجارت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تجارت نیوز tejaratnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون