روی خط خبر

  • بررسی
  • دیجیاتو
  • بررسی مرسدس بنز gls با علی بخردی، لوکس ترین شاسی بلند اشتوتگارتی [تماشا کنید]

موضوع: بررسی منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بررسی مرسدس بنز gls با علی بخردی، لوکس ترین شاسی بلند اشتوتگارتی [تماشا کنید] از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بررسی مرسدس بنز gls با علی بخردی، لوکس ترین شاسی بلند اشتوتگارتی [تماشا کنید]

اواخر فروردین ماه امسال بود که کمپانی مرسدس بنز از نسل سوم شاسی بلند فول سایز خود پرده برداری کرد. برخلاف دو نسل پیشین که با عنوان GL کلاس شناخته می شدند، نسل جدید به GLS تغییر نام داده تا ...

The post بررسی مرسدس بنز GLS با علی بخردی، لوکس ترین شاسی بلند اشتوتگارتی [تماشا کنید] appeared first on دیجیاتو.

اواخر فروردین ماه امسال بود که کمپانی مرسدس بنز از نسل سوم شاسی بلند فول سایز خود پرده برداری کرد. برخلاف دو نسل پیشین که با عنوان GL کلاس شناخته می شدند، نسل جدید به GLS تغییر نام داده تا اشتوتگارتی ها به نوعی نشان دهند این خودرو در واقع S کلاس مدل های شاسی بلند است.نسل سوم مرسدس بنز GLS از لحاظ ابعاد اندکی رشد کرده و در مقایسه با نسل قبلی به اندازه 7.7 سانتی متر طویل تر و 2.2 سانتی متر عریض تر شده است. خودروساز محبوب آلمانی هدف از این اقدام را افزایش فضا و راحتی کابین شاسی بلند پرچمدار خود اعلام کرده است. GLS در بخش طراحی انقلابی ظاهر شده و اگر چه همچنان از فرم کلی نسل قبل خود پیروی می کند، اما تمامی خطوط و چراغ ها و پنل های آن جدید هستند.به گفته مرسدس بنز GLS از لحاظ ایرودینامیک ارتقا پیدا کرده و ضریب درگ آن اکنون معادل 0.32 Cd است. برای مقایسه بد نیست بدانید این رقم برای نسل قبلی برابر با 0.35 Cd بود. بهبود این شاخص حکایت از آن دارد صدای باد وارده به اتاق به ویژه در سرعت های بالا به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد.مرسدس بنز GLS با دو موتور بنزینی و دو موتور دیزلی راهی بازار شده است. مدلی که با کد 400d به فروش می رسد، از یک موتور دیزلی 2.9 لیتری 6 سیلندر خطی توربو با حداکثر قدرت 325 اسب بخار و حداکثر گشتاور 699 نیوتن متر سود می برد. مدل ضعیف تر دیزلی حامل کد 350d بوده و همین موتور 2.9 لیتری در آن به گونه ای تنظیم شده که توانایی تولید حداکثر 282 اسب بخار قدرت و 599 نیوتن متر گشتاور را داشته باشد.مدل پرچمدار بنزینی با کد 580 شناخته شده و از فناوری هیبریدی 48 ولتی مرسدس بنز بهره می برد. موتور 4 لیتری V8 و توئین توربوی این نسخه توانایی تولید حداکثر قدرت 483 اسب بخار و 700 نیوتن متر گشتاور را دارد. همچنین 21 اسب بخار قدرت و 250 نیوتن متر گشتاور نیز توسط موتور الکتریکی برای مدت کوتاهی در شتاب گیری های سریع در اختیار راننده قرار می گیرد.مدل بنزین سوز دیگر با کد 450 عرضه می شود. نیروبخش این نسخه موتور 3 لیتری 6 سیلندر خطی توربو است که توانایی تولید 362 اسب بخار و 500 نیوتن متر گشتاور را دارد؛ ضمن اینکه فناوری هیبریدی 48 ولتی موتور این نسخه را نیز همراهی می کند.علی بخردی یکی از کلکسیونرهای ایرانی خودرو در آمریکا، در یکی از جدیدترین بررسی های خود به سراغ مرسدس بنز GLS 450 رفته و مثل ویدیوهای قبلی به واکافی ویژگی های جالب این شاسی بلند لوکس آلمانی پرداخته اند. چنانچه دوست دارید بیشتر و بهتر با مشخصات و امکانات این نسخه آشنا شوید، دعوت می کنیم ویدیوهای ضمیمه شده را مشاهده فرمایید.

مطلب با عنوان بررسی مرسدس بنز gls با علی بخردی، لوکس ترین شاسی بلند اشتوتگارتی [تماشا کنید] از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بررسی مرسدس بنز gls با علی بخردی، لوکس ترین شاسی بلند اشتوتگارتی [تماشا کنید] از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون