روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان معاون وزیر ارتباطات: پینگ کاربران ایرانی در ۴۰ بازی کاهش پیدا کرد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

معاون وزیر ارتباطات: پینگ کاربران ایرانی در ۴۰ بازی کاهش پیدا کرد

حمید فتاحی معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در توییتی اعلام کرد که وضعیت اتصال کاربران ایرانی به حدود ۴۰ بازی مثل کانتر استرایک و DOTA 2 بهتر شده و سایر بازی های شناخته شده مثل فورتنایت هم تا ...

The post ویجیاتو: معاون وزیر ارتباطات: پینگ کاربران ایرانی در ۴۰ بازی کاهش پیدا کرد appeared first on دیجیاتو.

حمید فتاحی معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در توییتی اعلام کرد که وضعیت اتصال کاربران ایرانی به حدود ۴۰ بازی مثل کانتر استرایک و DOTA 2 بهتر شده و سایر بازی های شناخته شده مثل فورتنایت هم تا انتهای هفته شاهد کاهش پینگ خواهند بود.او روز گذشته در توییتی این گونه گفت:خیلی از گیمرها، مرتبا پیگیر بهبود پینگ بازیها بودند. امروز پینگ کانتر و dota2 وحدود ۴۰بازی دیگه کاهش چشمگیری داشت. فورت نایت و بقیه بازی ها طلبتون تا آخر هفته بعد. امیدوارم راضی باشید.زیر توییت حمید فتاحی تعدادی از کاربران از بهبود پینگ خود در بازی هایی مثل Call of Duty: Mobile و World of Warcraft صحبت کردند. البته برخی دیگر از کاربران هم بر خلاف سایر نظرات به افزایش پینگ خود و بد شدن وضعیت اتصال خود به بازی های آنلاین مورد علاقه شان سخن گفتند.پاییز امسال هم محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرده بود که پینگ کاربران ایرانی در اتصال به ۵۵ بازی شناخته شده کاهش پیدا کرده است. به طور کلی بعد از قطعی اینترنت در آبان ماه امسال، وضعیت پینگ بازی ها و اتصال کاربران ایرانی به سرورهای جهانی با مشکلات متعددی همراه بوده. وضعیتی که به نظر می رسد با گذشت زمان در حال برگشتن به حالت عادی خود است.آیا شما شاهد کاهش پینگ خود در اتصال به سرورهای بازی ها بوده اید؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.تماشا کنید: ویجیاتو – ضربه سنگین قطع اینترنت به گیم ایران.کپی شدhttps://vgto.ir/2tu

مطلب با عنوان معاون وزیر ارتباطات: پینگ کاربران ایرانی در ۴۰ بازی کاهش پیدا کرد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان معاون وزیر ارتباطات: پینگ کاربران ایرانی در ۴۰ بازی کاهش پیدا کرد از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون