روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تماس تلفنی رایگان ایرانسل در استان سیستان و بلوچستان تمدید شد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تماس تلفنی رایگان ایرانسل در استان سیستان و بلوچستان تمدید شد

ایرانسل تماس تلفنی رایگان درون شبکه را در سراسر استان سیستان و بلوچستان، تا پایان روز جمعه ۲۷ دی ماه تمدید کرد تا بتواند برای سیل زدگان این مناطق راه های ارتباطی را همچنان حفظ نماید. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، با ...

The post تماس تلفنی رایگان ایرانسل در استان سیستان و بلوچستان تمدید شد appeared first on دیجیاتو.

ایرانسل تماس تلفنی رایگان درون شبکه را در سراسر استان سیستان و بلوچستان، تا پایان روز جمعه ۲۷ دی ماه تمدید کرد تا بتواند برای سیل زدگان این مناطق راه های ارتباطی را همچنان حفظ نماید.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، با توجه به ادامه عملیات امدادرسانی به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان، در راستای عمل به مسؤولیت اجتماعی و با هدف تسهیل در برقراری ارتباط و کمک به کاهش آلام سیل زدگان، تمامی مکالمه های درون شبکه ایرانسل تا پایان روز جمعه ۲۷ دی ماه رایگان است.گفتنیست ایرانسل پیش از این تماس تلفنی مشترکان این استان را تا پایان روز چهارشنبه رایگان اعلام کرده بود. همچنین مصرف دیتای مشترکان ایرانسل در استان سیستان و بلوچستان، از ساعت ۶ صبح روز سه شنبه ۲۴ دی ماه به مدت ۴۸ ساعت رایگان است.همچنین ایرانسل اعلام کرده که تمامی شبکه های ایرانسل در حالت طبیعی و پایداری قرار دارند. با توجه به اعلام هشدار وقوع سیل، تیم فنی ایرانسل پیش از جاری شدن سیلاب، در مناطق آسیب دیده حضور یافته و با بررسی شرایط و رفع آسیب های احتمالی ناشی از سیل، بر حفظ پایداری شبکه و برقراری ارتباط در شرایط دشوار سیلاب، نظارت می کند. شبکه ایرانسل کماکان در حالت طبیعی و پایدار قرار دارد.بی شک دسترسی کامل به خطوط مخابراتی و امکان برقراری تماس آسان در شرایط فعلی و با توجه به وضعیت بغرنجی که در منطقه سیستان و بلوچستان پیش آمده یک امر ضروری برای کمک رسانی به آسیب دیدگان است. موضوع سیلاب ها و کمک به آسیب دیدگاه امری ملی است که باید با همراهی همه دستگاه صورت بگیرد.

مطلب با عنوان تماس تلفنی رایگان ایرانسل در استان سیستان و بلوچستان تمدید شد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تماس تلفنی رایگان ایرانسل در استان سیستان و بلوچستان تمدید شد از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون