روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان معرفی دو سری آیفون در هر سال از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

معرفی دو سری آیفون در هر سال

تحلیلگران به تازگی گزارشی منتشر کرده اند که از تغییر اساسی برنامه های اپل برای عرضه محصول در سال 2021 خبر می دهد. بر اساس گزارش سایت CNBC، تحلیلگران مؤسسه «جی پی مورگان» پیش بینی کرده اند که اپل در ...

The post احتمال تغییر گسترده استراتژی اپل: معرفی دو سری آیفون در هر سال appeared first on دیجیاتو.

تحلیلگران به تازگی گزارشی منتشر کرده اند که از تغییر اساسی برنامه های اپل برای عرضه محصول در سال 2021 خبر می دهد.بر اساس گزارش سایت CNBC، تحلیلگران مؤسسه «جی پی مورگان» پیش بینی کرده اند که اپل در استراتژی های خود برای عرضه محصولات در سال 2021 تغییراتی ایجاد خواهد کرد. تحلیلگران این مؤسسه ضمن اشاره به زنجیره تأمین، پیش بینی کرده اند که کمپانی کوپرتینویی ممکن است سالانه دو آیفون به بازار عرضه کند.در ادامه گزارش آورده شده که ایجاد تغییر در عرضه آیفون به برنامه های سنتی فصلی اپل سر و سامان داده و با افزایش انعطاف پذیری به این کمپانی امکان تغییر در محصولات در بازه زمانی شش ماهه و همچنین رقابت با دیگر سازندگان گوشی در سال را می دهد.اپل با ایجاد تغییر در چرخه عرضه آیفون ها، توانایی رقابت با شرکت هایی مثل هواوی و سامسونگ را پیدا می کند. این دو کمپانی سالانه دو گوشی پرچمدار روانه بازار می کنند ولی اپل سالانه تنها یک خانواده جدید از آیفون را رونمایی می کند و از آنجایی که در سبد محصولاتش خبری از گوشی میان رده نیست، تنها منبع درآمدش در بازار گوشی ها همان یک خانواده آیفون است.تحلیلگران مؤسسه جی پی مورگان پیش بینی می کنند اپل سال آینده میلادی چهار آیفون روانه بازار خواهد کرد که همگی آنها از نمایشگر OLED برخوردار بوده و از شبکه 5G پشتیبانی می کنند. البته تحلیلگران می گویند احتمالاً برخی از آیفون های سال بعد از فناوری طول موج های میلی متری (mmWave) پشتیبانی نمی کنند.انتظار می رود سال آینده میلادی چهار مدل آیفون معرفی شود که یکی از آنها از نمایشگر 5.4 اینچی، دو مدل از نمایشگر 6.1 اینچی و یک مدل از نمایشگر 6.7 اینچی برخوردارند. طبق برآوردهای تحلیلگران، دو مدل پریمیوم از آنتن mmWave 5G، دوربین سه گانه و سنسور سه بعدی بهره مند است و دو مدل دیگر بدون سنسور سه بعدی و با دوربین دوگانه و پشتیبانی از فرکانس های کمتر از 6 گیگاهرتز روانه بازار شوند.

مطلب با عنوان معرفی دو سری آیفون در هر سال از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان معرفی دو سری آیفون در هر سال از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون