روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان خلاصه کنفرانس الکترونیک آرتز در E3 2019 [تماشا کنید] از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

خلاصه کنفرانس الکترونیک آرتز در E3 2019 [تماشا کنید]

همانطور که مشخص شده بود، الکترونیک آرتز در E3 2019 کنفرانس برگزار نکرد و به جای آن تن به اجرای یک لایو استریم داد. در جریان این لایو استریم گیم پلی استار وارز جدای فالن اوردر به نمایش درآمد و در ...

The post خلاصه کنفرانس الکترونیک آرتز در E3 2019 [تماشا کنید] appeared first on دیجیاتو.

همانطور که مشخص شده بود، الکترونیک آرتز در E3 2019 کنفرانس برگزار نکرد و به جای آن تن به اجرای یک لایو استریم داد. در جریان این لایو استریم گیم پلی استار وارز جدای فالن اوردر به نمایش درآمد و در مورد ویژگی های تازه فیفا ۲۰ شنیدیم. با این حال اگر می خواهید بیشتر در مورد این رویداد با خبر شوید، این ویدیو از ویجیاتو را تماشا کنید:

مطلب با عنوان خلاصه کنفرانس الکترونیک آرتز در E3 2019 [تماشا کنید] از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان خلاصه کنفرانس الکترونیک آرتز در E3 2019 [تماشا کنید] از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون