روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویجیاتو: داستان فیلم جدید کریستوفر نولان درباره چیست؟ از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویجیاتو: داستان فیلم جدید کریستوفر نولان درباره چیست؟

فیلم جدید کریستوفر نولان با نام Tenet یا «مبنا»، مدت کوتاهی پس از اعلام بازیگران فیلم وارد مرحله فیلم برداری شد. این فیلم در تاریخ جولای 2020 عرضه می شود که تا آن زمان سه سال از ساخت آخرین فیلم نولان خواهد ...

The post ویجیاتو: داستان فیلم جدید کریستوفر نولان درباره چیست؟ appeared first on دیجیاتو.

فیلم جدید کریستوفر نولان با نام Tenet یا «مبنا»، مدت کوتاهی پس از اعلام بازیگران فیلم وارد مرحله فیلم برداری شد. این فیلم در تاریخ جولای 2020 عرضه می شود که تا آن زمان سه سال از ساخت آخرین فیلم نولان خواهد گذشت (آخرین فیلم او، دانکرک در سال 2017 عرضه شد). علی رغم آن که پروسه تولید آغازشده است، اطلاعات چندانی درباره داستان مبنا در دسترس نیست. همان اطلاعات اندکی که به بیرون درز کرده است برای هواداران این کارگردان کافی است تا گردانه فرضیه ها و انتظارات در ذهنشان به حرکت بیافتد...برای خواندن ادامه مطلب به سایت ویجیاتو مراجعه کنید

مطلب با عنوان ویجیاتو: داستان فیلم جدید کریستوفر نولان درباره چیست؟ از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویجیاتو: داستان فیلم جدید کریستوفر نولان درباره چیست؟ از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون