روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویجیاتو: لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران رخت نو بر تن می‌کند از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویجیاتو: لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران رخت نو بر تن می‌کند

زمان آن رسیده که کم کم خودمان را برای سری جدید «لیگ بازی های رایانه ای ایران» آماده کنیم. چهارمین دور از این رقابت ها تابستان سال گذشته برگزار شد، اما امسال ماجرا از قرار دیگری است... برای خواندن ادامه مطلب به سایت ...

The post ویجیاتو: لیگ بازی های رایانه ای ایران رخت نو بر تن می کند appeared first on دیجیاتو.

نوشتهمحمد کریمی۱جمعه، ۰۲ بهمن ۱۳۹۴محمد کریمی-جمعه، ۰۲ بهمن ۱۳۹۴Indie یا Independence [مستقل] به اثری گفته می شود که توسط گروهی کوچک با بودجه ناچیز ساخته شده و تبلیغات کمی برایشان صورت می گیرد. در صنعت بازی های ویدیویی، طی سال های گذشته شاهد رشد این نوع آثار از سوی بازیسازان خوش ذوق بودیم. اما سوالی که مطرح می شود این است، چرا بازی... ادامه مطلب

مطلب با عنوان ویجیاتو: لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران رخت نو بر تن می‌کند از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویجیاتو: لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران رخت نو بر تن می‌کند از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون