روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان برگزاری دومین همایش لگال دِی جهت بررسی چالش‌های حقوقی کسب و کارهای نوین از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

برگزاری دومین همایش لگال دِی جهت بررسی چالش‌های حقوقی کسب و کارهای نوین

دومین همایش روز حقوق کسب و کار ۹۸ (legalday2019) در تاریخ ۳۰ و ۳۱ خرداد ماه با حضور فعالان حوزه کسب و کار در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود. در این نشست که فعالان کسب و کارهای جدید و مسئولان کشوری ...

The post برگزاری دومین همایش لگال دِی جهت بررسی چالش های حقوقی کسب و کارهای نوین appeared first on دیجیاتو.

دومین همایش روز حقوق کسب و کار ۹۸ (legalday2019) در تاریخ ۳۰ و ۳۱ خرداد ماه با حضور فعالان حوزه کسب و کار در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود. در این نشست که فعالان کسب و کارهای جدید و مسئولان کشوری حضور دارند، چالش های حقوقی کسب و کارهای نوین بررسی و راهکارهایی برای رفع آنها پیشنهاد می شود تا در دستور کار مسئولان قرار گیرد.«مهدی یوسفی نیا» مدیر اجرایی همایش، در گفتگو با دیجیاتو ضمن اشاره به اولین همایش روز حقوق کسب و کار که سال گذشته با حضور مدیران و بنیانگذاران استار ت آپ های بزرگ برگزار شده بود، گفت که در همایش سال گذشته استارت آپ های بزرگ تجربیات خود را در اختیار استارت آپ های کوچکتر قرار دادند و همین موجب ساده تر شدن مسیر برای کسانی بود که در ابتدای کار قرار داشتند. او درباره برنامه امسال به دیجیاتو می گوید:«امسال قصد داریم تا چالش های پیش روی کسب وکارهای نوین را با حضور مدیران آنها، مسئولان دولتی و نمایندگان مرتبط در مجلس شورای اسلامی بررسی کرده و به راهکارهایی برای برون رفت از آنها دست پیدا کنیم تا مسئولان با این مشکلات بهتر آشنا شده و راهکارهای آن را در دستور کار خود قرار دهند تا مشکلات گفته شده رفع شود.»به گفته یوسفی نیا ظرفیت پذیرش در رویداد لگال دِی نزدیک به ۳۰۰ نفر است که توسط مجموعه نوآفرینان و با حمایت انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی برگزار خواهد شد و راهکارهای متناسب در جهت حل چالش های قانونی و حقوقی پیش روی صاحبان کسب و کار نظیر قوانین تجارت الکترونیک و امنیت سایبری، بیمه و مالیات، ضوابط سرمایه پذیری، فناوری های حقوقی، نحوه تنظیم قراردادها، چالش های حقوقی رمز ارزها و مالکیت فکری از جمله موضوعاتی ست که در این رویداد مورد بررسی قرار خواهند گرفت.ضمن آنکه در این رویداد، یک پنل جمعی با محوریت «چالش های حقوقی حوزه فینتک» با مشارکت تعدادی از فعالان حقوقی این حوزه برگزار خواهد شد. در این پنل مشارکتی، چالش های حقوقی و خلاهای قانونی پیش روی این نوع کسب و کارها بیان خواهد شد و خبرگان این حوزه راهکارهایی برای حل این بحران ها ارایه می کنند.همچنین نمایندگانی از سازمان بورس، مجلس شورای اسلامی، پلیس فتا و مدیران و مشاوران حقوقی هلدینگ های سرمایه گذاری، شتابدهندها و استارتاپ های مطرح کشور در آن حضور خواهند داشت.«دکتر جعفر جمالی» معاون حقوقی سازمان بورس و اوراق بهادار، دکتر «یوسف قاسمی» مشاور حقوقی معاونت علمی ریاست جمهوری، دکتر «محمود صادقی» نماینده مجلس شورای اسلامی، دکتر «محمدحسین دری» دادیار دادسرای تهران، دکتر «فرشید فریدونی» مدیرکل سابق امور مالیاتی غرب تهران، دکتر «سهیل مهرآمیز» معاون حقوقی سابق سرآوا، دکتر «محمدجعفر نعناکار» مدیر کل حقوقی سازمان فناوری اطلاعات، دکتر «اویس رضوانیان» مدیر آموزش مرکز داوری منطقه ای تهران، دکتر «حسام کدیور» مدیر حقوقی شرکت سرمایه گذاری رهنما و آقای «محمد یونسی»، مشاور حقوقی مرکز فینتک بانک انصار از جمله سخنرانان این رویداد هستند.در صورت تمایل به شرکت در این رویداد می توانید به وب سایت لگال دِی مراجعه کنید و با وارد کردن کد Digiato با تخفیف ثبت نام کنید.

مطلب با عنوان برگزاری دومین همایش لگال دِی جهت بررسی چالش‌های حقوقی کسب و کارهای نوین از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان برگزاری دومین همایش لگال دِی جهت بررسی چالش‌های حقوقی کسب و کارهای نوین از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون