روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تغییرات پلی استور قوانین جدیدی برای لوت باکس ها وضع کرده است از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تغییرات پلی استور قوانین جدیدی برای لوت باکس ها وضع کرده است

به اعتقاد خیلی از منتقدین، لوت باکس ها (Loot Box) شکل جدید قمار هستند که تاثیر منفی زیادی روی مخاطبین بازی های ویدیویی می گذارند. در این نوع سیستم درآمدزایی، سازنده یک سری آیتم درون جعبه هایی قرار می دهد و کاربر با خرید این جعبه ها ...

The post گوگل سیاست هایش نسبت به لوت باکس ها را تغییر داد appeared first on دیجیاتو.

به اعتقاد خیلی از منتقدین، لوت باکس ها (Loot Box) شکل جدید قمار هستند که تاثیر منفی زیادی روی مخاطبین بازی های ویدیویی می گذارند. در این نوع سیستم درآمدزایی، سازنده یک سری آیتم درون جعبه هایی قرار می دهد و کاربر با خرید این جعبه ها شانسش را برای دریافت بعضی از آیتم ها امتحان می کند.همه چیز شانسی بوده و اگرچه کاربر به خیال دریافت آیتم های ویژه این جعبه ها را می خرد، ولی در نهایت ممکن است آیتم های معمولی را دریافت کند. همین شانسی بودن و جایزه های وسوسه برانگیز، این ذهنیت را در کاربر به وجود می آورد که شاید دفعه بعد شانس با او یار باشد. بنابراین ادامه می دهد اما باز احتمال دارد که به نتیجه نرسد.گوگل برای کاهش این مشکلات سیاست های جدیدی اتخاذ کرده تا کاربران کم تر در دام لوت باکس ها قرار بگیرند، به خصوص کودکان که سیستم لوت باکس ها توجه زیادی به این دسته از بازیکن ها دارد. با توجه به تغییرات پلی استور «سازندگان باید شانس دریافت هر آیتم در لوت باکس ها را مشخص کنند.»در لوت باکس ها احتمال دریافت بعضی آیتم ها، به خاطر کمیاب بودن شان، کمتر است. با توجه به سیاست کنونی گوگل پلی حالا توسعه دهنده باید مشخص کند که با خرید لوت باکس ها، چند درصد احتمال دارد کاربر این آیتم یا بقیه آیتم ها را بگیرد. اپ استور از روزهای پایانی سال ۲۰۱۷ این قانون را اجرا کرد و اکنون با تغییرات پلی استور این فروشگاه را نیز باید به لیست اضافه کنیم.اما در کنار این تغییر موضع نسبت لوت باکس ها، گوگل سازندگان را مجبور کرده تا یک درجه بندی سنی مشخص برای اپ هایشان تعریف کنند. با این سیاست جدید اگر اپلیکیشنی تیک مربوط به کودکان را زده باشد، سازنده موظف است تا از قوانین پلی استور پیروی کند.محدودیت نمایش تبلیغات، افزودن هشدارهای ایمنی برای اپ های واقعیت افزوده و توضیح اطلاعاتی که برنامه در ارتباط کودکان جمع می کند از جمله قوانینی به شمار می روند که گوگل برای دسته اپ های «طراحی شده برای خانواده ها» (Designed for Families) وضع کرده است.

مطلب با عنوان تغییرات پلی استور قوانین جدیدی برای لوت باکس ها وضع کرده است از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تغییرات پلی استور قوانین جدیدی برای لوت باکس ها وضع کرده است از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون