روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بتلفیلد بعدی احتمالاً Bad Company 3 خواهد بود از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بتلفیلد بعدی احتمالاً Bad Company 3 خواهد بود

بازی Battlefield: Bad Company 2 در سال 2010 عرضه شد و از آن زمان تاکنون، بارها شایعاتی مبنی بر در دست ساخت بودن نسخه سوم سری Bad Company در فضای مجازی منتشر شد. طبق شایعه جدید، نسخه جدید بتلفیلد هم اکنون مراحل ...

The post بتلفیلد بعدی احتمالاً Bad Company 3 خواهد بود appeared first on دیجیاتو.

بازی Battlefield: Bad Company 2 در سال 2010 عرضه شد و از آن زمان تاکنون، بارها شایعاتی مبنی بر در دست ساخت بودن نسخه سوم سری Bad Company در فضای مجازی منتشر شد. طبق شایعه جدید، نسخه جدید بتلفیلد هم اکنون مراحل توسعه را پشت سر می گذارد تا در سال 2020 برای کنسول های نسل بعد عرضه شود.یکی از استودیوهای بازی سازی اروپایی در دسامبر سال گذشته میلادی پستی را در وبسایت Pastebin منتشر کرد که به تازگی مورد توجه طرفداران سری بتلفیلد قرار گرفته است. استودیو نامبرده در این پست ادعا کرده که هم اکنون در حال کار روی یک عنوان برای پلی استیشن 5 است. این استودیو در ادامه اضافه کرد محصول جدید آن ها Battlefield: Bad Company 3 بوده و قرار است یکی از عناوین زمان عرضه کنسول نسل بعدی سونی باشد.متاسفانه این استودیو ثرد پارتی هیچ گونه مدرکی را برای اثبات ادعای خود مطرح نکرده است. علاوه بر این، استودیو دایس که وظیفه ساخت نسخه های مختلف سری بتلفیلد را بر عهده دارد، در سال های اخیر هیچ تمایلی برای ساخت Battlefield: Bad Company 3 نشان نداده است. همچنین نباید فراموش کرد که هر سال شایعه انتشار این بازی در فضای مجازی منتشر می شود اما در نهایت نسخه ای کاملاً متفاوت سر از بازار در می آورد.از زمانی که الکترونیک آرتز حقوق سری بازی های Star Wars را به صورت انحصاری بدست آورد، شاهد این هستیم که به نوبت نسخه ای این سری یا بتلفیلد روانه بازار می شود. در سال گذشته میلادی بازی Battlefield V عرضه شد و امسال نیز شاهد انتشار Star Wars Jedi: Fallen Order خواهیم بود. اگر الکترونیک آرتز به دنبال حفظ این رویه باشد، احتمالاً در سال 2020 میلادی، سالی که شایعه به آن اشاره دارد، نسخه جدید بتلفیلد منتشر می شود.اخیر ترین ساخته استودیو دایس، یعنی بازی Battlefield V علی رغم کیفیت بالا درگیر حاشیه های فراوان شد و در نهایت آنطور که باید و شاید نتوانست در زمینه فروش از پس انتظارات بر بیاید. از آن جایی که طرفداران سال هاست منتظر عرضه Battlefield: Bad Company 3 هستند، شاید عرضه آن بتواند بار دیگر طرفداران را برای خرید نسخه جدید بتلفیلد متقاعد کند.در نهایت، تاکید می کنیم که انتشار Battlefield: Bad Company 3 در سال 2020 تنها یک ادعا از سوی یک استودیو ثرد پارتی بوده و باید تا واکنشی رسمی از سوی الکترونیک آرتز یا دایس منتظر ماند.

مطلب با عنوان بتلفیلد بعدی احتمالاً Bad Company 3 خواهد بود از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بتلفیلد بعدی احتمالاً Bad Company 3 خواهد بود از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون