روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هواوی قصد دارد تا سال ۲۰۲۰ به برترین برند تلفن هوشمند بدل شود از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هواوی قصد دارد تا سال ۲۰۲۰ به برترین برند تلفن هوشمند بدل شود

سرپرست بخش موبایل هواوی «ریچارد یو» مدعی شده که درگیری های سیاسی با آمریکا و تحریم های ایالات متحده به نفع کمپانی چینی تمام شده و تمامی مصرف کنندگان دنیا با نام این برند آشنا شده اند. او عنوان کرد به همین دلیل، ...

The post هواوی قصد دارد تا سال ۲۰۲۰ به برترین برند تلفن هوشمند بدل شود appeared first on دیجیاتو.

سرپرست بخش موبایل هواوی «ریچارد یو» مدعی شده که درگیری های سیاسی با آمریکا و تحریم های ایالات متحده به نفع کمپانی چینی تمام شده و تمامی مصرف کنندگان دنیا با نام این برند آشنا شده اند. او عنوان کرد به همین دلیل، هواوی قصد دارد تا سال ۲۰۲۰ میلادی به برترین برند تلفن هوشمند جهان بدل شود.هواوی مدتهاست که از برنامه های خودش برای کسب عنوان بزرگ ترین تولید کننده موبایل جهان صحبت می کند اما این بار یکی از مدیران ارشد، تاریخی برای این برنامه تایین کرده است. البته باید در نظر داشت که هواوی برای اختصاص چنین عنوانی به خود، غول های بزرگی همانند اپل و سامسونگ را رقیب خود می بیند.علیرغم تحریم تجهیزات مخابراتی 5G هواوی توسط آمریکا و برخی از کشور های دیگر، این برند چینی اوضاع خوبی دارد و طبق آخرین آمار و ارقام از سهم شرکت های مختلف در بازار موبایل، غول تکنولوژی چین توانسته اپل را کنار بزند و پشت سر سامسونگ قرار بگیرد، اما هواوی به این راضی نیست و می خواهد اول باشد.بد نیست بدانید اکنون تلفن های هوشمند برند هواوی به برزیل، کره جنوبی و امریکا صادر نمی شود و نمی تواند فروشی در بازار این کشور داشته باشد اما با این وجود، کمپانی چینی باور دارد می تواند تا سال ۲۰۲۰ میلادی، میزان فروش جهانی محصولات خود را چند برابر کند و به برترین برند تلفن هوشمند دنیا بدل شود.ریچارد یو پس از عرضه رسمی گوشی پی 30 پرو در چین، از قصد هواوی سخت گفت و بد نیست بدانید این گوشی در چین، ۳۵ درصد از قیمت اروپایی آن ارزانتر است و کاربران چینی می توانند این گوشی را با صرف هزینه ای معادل ۵۹۴ دلار خریداری کنند.البته دو هفته پیش هم «والتر جی» مدیر عامل هواوی اروپای غربی نیز تنها چند روز پس از معرفی رسمی پرچمداران پی 30 و پی 30 پرو عنوان کرد که این برند چینی می خواهد به برند اول موبایل در اروپا تبدیل شود. با تمامی این صحبت ها به نظر می رسد قصد هواوی جدی است و عزم خود را جمع کرده تا بر قلمرو تلفن های هوشمند حکمرانی کند.نگاه نزدیک دیجیاتو: فناوری سوپرشارژ هواوی پی 30 پرو

مطلب با عنوان هواوی قصد دارد تا سال ۲۰۲۰ به برترین برند تلفن هوشمند بدل شود از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هواوی قصد دارد تا سال ۲۰۲۰ به برترین برند تلفن هوشمند بدل شود از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون